ورزش

ماگات: نباید لوو را قبل از یورو برکنار کرد/ فلیک بهترین گزینه ممکن است

ماگات: نباید لوو را قبل از یورو برکنار کرد/ فلیک بهترین گزینه ممکن است

سرمربی پیشین بایرن مونیخ در مورد جایگزینی یواخیم لوو در تیم ملی آلمان صحبت کرد و فلیک را بهترین گزینه برای جانشینی دانست.

به گزارش دنیای 77 ، شکست غیرمنتظره تیم ملی فوتبال آلمان در شمال مقدونیه خشم هواداران فوتبال آلمان را برانگیخته و یواخیم لوو را به عنوان سرمربی تیم مختل کرده است. در همین حال لوو پیشتر استعفای خود از تیم ملی آلمان را پس از یورو 2020 اعلام کرده بود و اکنون از وی خواسته می شود نیمکت آلمان را قبل از یورو 2020 ترک کند.

فلیکس ماگات ، سرمربی سابق بایرن مونیخ گفت: “مهم این است که نگرش تیم ملی ما تغییر کند.” یک تورنمنت بسیار مهم در پیش است. اکنون باید سریع چیزی را تغییر دهیم. اخراج افراد قبل از یورو تقریباً غیرممکن است. با این حال ، رهبران اتحادیه فوتبال آلمان پس از شکست شرم آور مقابل مقدونیه شمالی در مقدماتی جام جهانی ، بسیار ناراحت و ناامید شدند.

وی گفت: “من هانسی فلیك را به عنوان بهترین گزینه برای تعویض افراد می بینم.” او با احترامی که به دست آورده توانسته خود را ثابت کند. هانسي فليك ، كانديداي اصلي جانشيني لوك سبها ، از همه مزاياي گزينه هاي ديگرش برخوردار است و او گزينه بسيار خوبي است ، زيرا او قبلاً در تيم ملي كار كرده است.

در مجموع ، با هدایت لویی ، تیم ملی آلمان 191 مسابقه انجام داد که در آنها 122 پیروزی ، 32 شکست و 37 بار تساوی کسب کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا