ورزش

ماجرای جادوگری در فوتبال بانوان ایران!

                                                                                                      داستان جادوگری در فوتبال بانوان ایران!

طبق این گزارش شفاففاطمه قاسمی ، بازیکن کردستانی و عضو تیم ملی ایران ، درباره مشاهدات خود در مورد جادوگری در لیگ برتر بانوان به ایلنا گفت: “بعد از هر بازی ، تیم ما بازی های قبلی را تجزیه و تحلیل می کند. بگذارید بازیکنانش روی خط دروازه تیم ما بمیرند.

وی ادامه داد: با کمال تعجب چند دقیقه بعد توپ به کرنر تبدیل شد و توپ به ثمر رسید. ما در طول بازی متوجه این موضوع نبودیم و طبیعی است که یک بازیکن با مربی خود صحبت کند ، اما اگر آنها چیزی عجیب را در خط دروازه ما بکشند ، می دانید که این چیز دیگری است.

قاسمی در زمینه درس نجوم تیمش تأکید کرد: اگر منجمان بودیم ، اگر یک دهم فوتبال مردان را داشتیم ، نام آنها چه بود؟ دوم ، بازیکنی که تقریباً 5 سال فقط با 5 میلیون قرارداد بازی کرده یک دهم حقوق مردان را در بهترین بازی سال خود دریافت می کند؟ چرا کسی دردسر او را نمی بیند؟

وی درباره پیروزی 1-1 بر صفر کاشکایی گفت: “تیم ما تمام توجه خود را به تمرین و تمرین با روشهای روز معطوف می کند.” خانم رحمتی ، مدیر ساعت ، هر آنچه را که تیم حرفه ای لازم داشت تهیه کرد و پرسید که آیا بازیکنان از ته دل این کار را دوست دارند و نتیجه خوب خواهد بود.

باچان درباره تصویر صورت مصدوم گالناوس خسروی بازیکن کردستان تصریح کرد: وی در جریان بازی با شهرداری سیرجان توسط یکی از بازیکنان به سر وی اصابت کرده و مصدوم شد. گلنوش خسروی از زمان حضور در تیم مناسب بهترین ویژگی های خود را نشان داده و تأثیر مثبتی بر عملکرد تیم داشته است.

گاسمی در پاسخ به بهترین بازیکن تیمشان گفت: من برای خانم زهرا قنبری احترام زیادی قائلم و او بازیکنی است که تأثیر زیادی در تیم دارد اما “فاطمه مخدومی” در سن 20 سالگی واقعاً با استعداد است. و من فکر می کنم او بهترین بازیکن تیم است. ما از تیم پایه با هم بودیم و بازی او واقعاً عالی بود.

وی با بیان اینکه فصل بسیار خوبی در تیمش داشت و در نیمه اول لیگ برتر بانوان انتخاب شد گفت: “خدا را شکر می کنم که بازی من تأثیرگذار بود ، اما من به عنوان وینگر بازی می کنم. کمک بیشتری کردم.

وی که طرفدار کدام تیم است ، پاسخ داد: من هوادار استقلال هستم و سبک بازی فرهاد مجیدی و مهدی گایدی را در داخل کشور دوست دارم. خارج از کشور بارسلونا و لیونل مسی تیمی هستند که واقعاً یک رویا هستند.

دکمه بازگشت به بالا