ورزش

لیگ ملت‌ها 2023؛ ترکیب تیم ملی ایران برای هفته سوم اعلام شد

لیگ ملت‌ها 2023؛ ترکیب تیم ملی ایران برای هفته سوم اعلام شد

هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2023 از 13 تا 19 تیرماه با 32 مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری می‌شود تا هفت تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند. لهستان به عنوان میزبان حضورش در مرحله نهایی قطعی شده است.

تیم ملی والیبال ایران هم که پنجمین حضورش را در این رقابت‌ها تجربه می‌کند با 14 بازیکن در هفته سوم به مصاف حریفان خواهد رفت.

سیدمحمد موسوی، مرتضی شریفی، مهدی جلوه، علی رمضانی، علی حاجی‌پور، بردیا سعادت، جواد کریمی، حسین خانزاده، امیرحسین اسفندیار، آرمین افشین‌فر، محمدرضا موذن، محمدرضا حضرت‌پور، محمد ولی‌زاده و شهروز همایونفرمنش 14 بازیکن تیم ایران را در هفته سوم لیگ ملت‌ها تشکیل می‌دهند.

البته محمد ولی‌زاده و شهروز همایونفرمنش به دلیل صدور دیر هنگام ویزای آمریکا هنوز به آناهایم نرسیدند و سه ساعت پیش از مسابقه با فرانسه به مقصد خواهند رسید.

کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها را در حال حاضر اکبر محمدی (سرپرست)، علیرضا طلوع کیان (مربی)، پاول متئوس (مربی تمرین دهنده)، یاناس ویچیچ (مربی بدنساز) و ناربه شبانی (فیزیوتراپ – ماساژرو) تشکیل می‌دهند.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران نیز امروز (سه‌شنبه 13 تیر) از فرانکفورت راهی آنکارا شد تا ویزای خود و مصطفی کارخانه و حسین خوریانی دیگر اعضای کادر فنی را در صورت عمل به وعده از سفارت آمریکا در ترکیه دریافت کند.

این در حالی است که برخی از اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی همچون محمود افشاردوست، محمدطاهر وادی، حمزه فتحی، امین اسماعیل‌نژاد، نیما ده‌پناه و آرمان صالحی به دلیل عدم صدور ویزای آمریکا به ایران بازگشتند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت سه بامداد روز چهارشنبه 14 تیر به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف فرانسه قهرمان المپیک می‌رود.

دکمه بازگشت به بالا