استانی

لزوم توجه جدی به خواسته های معلمان حق التدریس آبادان

لزوم توجه جدی به خواسته های معلمان حق التدریس آبادان

به گزارش خبرنگار دنیای 77 آبادان ، حضرت زینب (س) و حضرت زینب (س) هر دو مبلغ دین در گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در دانش آموزان شریف قرآنی و علمی ، شریف سال تحصیلی بودند که عصر امروز در دبیرستان پالایشگاه شاهد برگزار شد. و در روز عاشورا ، امام حسن (ع) پس از واقعه عاشورا هنگام پرستاری ، عهده دار تربیت فرزندان خود بود.

وی گفت: دشمنان از همه ابزار و امکانات خود برای منحرف کردن جوانان استفاده کرده و سعی دارند برنامه های خود را در فضای مجازی در بستری مناسب و ارزان قیمت طراحی کنند که در هر خانه ای وجود داشته باشد و حاوی دانش سلیقه ما باشد. برای خلع سلاح یکی از این ارتش های مخلص امیرالمومنین.

به گفته وی ، از یک طرف ، آنها برنامه های دقیق و متنوعی را برای دو بخش خانواده و جوانان طراحی و اجرا کرده اند تا ارزش های معنوی را بی اساس و زیر سال ببرند و سرمایه های بی نظیر را به طرق مختلف به یغما ببرند. .

امام جمعه آبادان با تأکید بر اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی در خانواده ها افزود: یکی از وظایف والدین در قبال فرزندان ، دوست داشتن خانواده و آموزش قرآن است ، آموزش قرآن در اخلاق و رفتار فرزندان ما تأثیر مثبت دارد.

حجت الاسلام ابراهیم پور می گوید: آبادان از نظر داشتن اساتید قرآن و تواشیح یکی از شهرهای خاص است و خوشبختانه آموزش و پرورش آبادان نیز از این قدرت بهره مند شده است.

46

دکمه بازگشت به بالا