عمومی

قیمت خانه در کشورهای اروپایی چقدر است؟

قیمت خانه در کشورهای اروپایی چقدر است؟

هجرت امروز به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی بشر تبدیل شده است. مهاجرت برای ایجاد شرایط بهتر همیشه با نگرانی های شغلی و مسکن گره خورده است.

به گزارش دنیای 77 ، “نیوز آنلاین” در ادامه می نویسد: قاره اروپا که دومین قاره کوچک جهان است ، دارای 50 کشور مستقل و وابسته است. روسیه ، آلمان و ترکیه به ترتیب با 144.5 میلیون ، 73 میلیون و 72 میلیون نفر سه کشور پرجمعیت اروپا هستند.

بر اساس آخرین برآوردهای انجام شده در سال 2012 ، حدود 2.7 میلیون نفر به شهرهای اروپا نقل مکان کرده اند و طبق آمار ارائه شده در پایان سال گذشته ، 23 میلیون نفر یا 44 کشور اروپایی. 5.1 درصد از جمعیت میلیون میلیونی آرایش خارجی.

از بین تمام کشورهای اروپایی ، سوئیس با داشتن 6/24 درصد از اتباع خارجی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند ، بیشترین جذب مهاجران را داشته است. با این وجود این سومین کشور گران قیمت برای خرید خانه در اروپا است و متوسط ​​قیمت هر متر مربع در این کشور 13،280 یورو است.

اتریش دومین کشور مهاجرپذیر در اروپا است که 14.4٪ از مهاجران قاره اروپا را تشکیل می دهد. با این حال ، اتریش همچنین پنجمین کشور اروپایی است که متوسط ​​قیمت خانه در آن بسیار بالا است. متوسط ​​قیمت هر متر مربع خانه در این کشور 9609 یورو است.

آلمان سومین کشور پرجمعیت اروپا است که 10.5٪ از مهاجران خارجی به قاره اروپا را تشکیل می دهد. متوسط ​​قیمت خانه در آلمان در مقایسه با کشورهای اروپایی متوسط ​​است و متوسط ​​قیمت هر متر مربع در این کشور 5907 یورو است.

اسپانیا چهارمین کشور مهاجرپذیر در اروپا است که 9.5 درصد از مهاجران خارجی در این قاره را تشکیل می دهد. متوسط ​​قیمت هر متر مربع خانه در این کشور 4978 یورو است و این کشور یکی از کشورهای اروپایی است که متوسط ​​قیمت مسکن در آن است.

انگلیس با 8.6٪ مهاجران خارجی در اروپا پنجمین کشور مهاجر در اروپا است. انگلیس دومین کشور گران قیمت در اروپا برای خرید خانه با متوسط ​​21 21179 مترمربع است.

گرانترین کشور اروپایی برای خرید خانه موناکو است. موناکو که رسماً موناکو نام دارد ، دومین بزرگترین در جهان و یکی از گرانترین ها در جهان زندگی است. متوسط ​​قیمت هر متر مربع خانه در این کشور 44،522 یورو است.

مولداوی ، به طور رسمی جمهوری مولداوی ، کشوری محصور در خشکی در اروپای شرقی است که از غرب با رومانی و از شرق با اوکراین همسایه است. کمترین تعداد خانه در اروپا را دارد و به طور متوسط ​​965 یورو برای هر متر مربع است.

دومین کشور ارزان اروپا برای خرید خانه ، مقدونیه شمالی است ، کشوری که در جنوب شرقی اروپا در شبه جزیره بالکان محصور در خشکی است. متوسط ​​قیمت هر متر مربع در این کشور 1143 یورو و سومین خانه ارزان قیمت در اروپا ، مونته نگرو است و متوسط ​​قیمت در این کشور 1400 یورو در هر متر مربع است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا