استانی

فهرست انتخاباتی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان اعلام شد

فهرست انتخاباتی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان اعلام شد

به گزارش خبرگزاری دنیای 77؛ محمدرضا نژادحیدری در نشست خبری به اعلام فهرست استانی این تشکل در کرمان پرداخت و اظهار داشت: محمدرضا علیزاده و محمدمهدی عرب‌نژاد در حوزه انتخابیه کرمان و راور انتخاب شده‌اند.
او افزود: در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  نیز رضا اشک و در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبر آباد هم علی اسلام‌پناه انتخاب شده‌اند.
نژادحیدری اضافه کرد: انارکی‌محمدی در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار  به‌عنوان کاندیدا‌های جمعیت توسعه و آزادی است.
او ابراز داشت: جمعیت توسعه و آزادی همچنین در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حبیب‌الله خنجری را معرفی می‌کند و در حوزه انتخابیه کهنوج، رودبارجنوب، قلعه‌گنج و منوجان هم ایرج بیت‌اللهی را در لیست خود قرار داده است.
دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان با اشاره به اینکه این تشکل در دو حوزه انتخابیه از دو کاندیدای مستقل حمایت می‌کند، تصریح کرد: مصطفی رضاحسینی به‌عنوان کاندیدای این تشکل در حوزه انتخابیه شهربابک و در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر هم عبدالرضا ناظری را حمایت می‌کنیم.
نژاد حیدری اضافه کرد: تصمیم جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان از مدت‌ها قبل بر اساس اعلام نظرات در فواصل زمانی متعدد بر این بود که در هر نقطه‌ای که امکان رقابت وجود داشته باشد، نمایندگان خودش را معرفی کند تا ضمن تشویق مردم به مشارکت در انتخابات تلاش کند فضای سیاسی استان را از طریق صندوق‌های رای تغییر دهد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا