حوادث و رویداد

فرمانده ناجا: امنیت باثبات و مطلوبی بر کشور حاکم است

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تهدیدها و توطئه های دشمنان در سراسر کشور گفت: امروز امنیت پایدار و مطلوبی در کشور حاکم است و همه ما باید به حفظ و توسعه این امنیت پایدار کمک کنیم.

به گزارش دنیای 77 ، سردار حسین آستاری ، امروز در دیدار با مدیران رسانه ها ، در سخنانی درباره نقش امنیت در توسعه انبوه گفت: “در سایه امنیت ، توسعه بزرگی حاصل می شود و بدون امنیت ، توسعه حاصل نمی شود. و فداکاری های رزمندگان اسلام و فداکاری ارتشهای غیور و تلاش و حمایت نیروهای نظامی و انتظامی از نظام و انقلاب.

وی با اشاره به تهدیدها و توطئه های دشمنان در سرتاسر کشور گفت: امروز کشور با امنیت پایدار و مطلوب اداره می شود و ما باید این اهمیت را حفظ کنیم. ما باید به همه در حفظ و توسعه این امنیت پایدار کمک کنیم تا پایدار باشد. “رشد و تقویت کنید.

آستاری گفت: “امروز پلیس در خدمت مردم و در پایان عمر خود است تا امنیت ، آسایش و امنیت زندگی ، دارایی و منزلت مردم را تضمین کند.” کمک و حمایت پلیس به نفع مردم و جامعه

وی با اشاره به تنوع و گسترش مأموریت پلیس گفت: ماهیت ماموریت پلیس به گونه ای است که به جنبه های مختلف زندگی بشر گره نمی خورد و متوقف نمی شود ، تأثیر مستقیمی بر زندگی دارد.

فرمانده نیروی انتظامی در تشریح ویژگی های پلیس گفت: امروز پلیس قوی ، دلسوز و باهوش است و ما تلاش می کنیم پلیس را برابر انقلاب اسلامی کنیم ، تصویر قوی پلیس بازتاب کننده جامعه است.

وی گفت: “ما مفتخریم که به مردم خدمت می کنیم.”

سردار آستاری با اشاره به حضور گسترده و م policeثر پلیس در تمام نقاط کشور از مرز تا مرکز گفت: نیروی انتظامی در 75555 کیلومتر آب ، زمین و … به طور فعال حضور دارد. با حضور احساس می کند که مجبور است امنیت برای آنها

وی با اشاره به تنوع و گسترش مأموریت ناجا گفت: هنگام انجام مأموریت ، ممکن است یکی از نیروها دچار اشتباه یا اشتباه شود که ممکن است باعث بدرفتاری ناجا یا ایجاد مشکل در اجرای ماموریت نشود. بزرگان. “

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ما نه تنها نسبت به اقدامات یا اشتباهات رفتاری برخی همکاران بی تفاوت هستیم ، از مردم عذرخواهی کرده ایم و با فرد خاطی در صورت لزوم برخورد شده است ، افزود: این امر اجتناب ناپذیر بود ، اگرچه ما معتقدیم که حتی یک مورد خیلی زیاد است

وی با ذکر نمونه هایی از تلاش های فداکارانه و رشادت های سبزپوشان ناجا در نقاط مختلف کشور تصریح کرد: کار خوب با پلیس را ستایش کرد و از سوی دیگر ، بازتاب شجاعت و ارائه تصویر مطلوب از افراد قوی. و پلیس مهربان

این افسر ارشد پلیس با اشاره به توضیحات مقام معظم رهبری نیروی انتظامی گفت: در طی یک پیام یک هفته ای به نیروی انتظامی ، جناب عالی از پلیس دیدن کرده و از فرماندهان ، افسران ، افسران درجه دار و برخی توضیحات خوب. پرسنل. “بله ، آنها گفتند ،” امروز یک مقام مهربان و صادق در پلیس وجود دارد “و این برای ما افتخار بزرگ و دارایی ارزشمندی است.

سردار آستاری با اشاره به اقتدار ، مهربانی ، عقلانیت و هوشمندی نیروی انتظامی گفت: انتخابات سازمانی و معتبر اضافی باعث افزایش اعتماد مردم به پلیس شده است.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود می گوید: خبرنگاران؛ مدعیان صادقانه مردم مقاماتی هستند که رویدادهای بزرگ را ثبت و منعکس می کنند. این عزیزان افرادی وفادار ، نگهبان عدالت و پل ارتباطی بین مردم و مقامات و نهادها هستند.

وی با اشاره به رویکرد رسانه ای نیروی انتظامی افزود: تعامل سازنده با رسانه ها و همسویی یکی از جدی ترین رویکردهای نیروی انتظامی است و پلیس آن را در سال های اخیر ثابت کرده است. مقاومت اجتماعی یکی از جدی ترین رویکردهای پلیس

وی با قدردانی از تلاش رسانه ها ، روزنامه نگاران را همکار و همکار پلیس عنوان کرد: “از بزرگی تلاش خبرنگاران تشکر می کنم ، یک کلمه کوچک ، به طوری که همه رسانه ها بدانند ما از آنها سپاسگزاریم”.

به گزارش وب سایت پلیس ، سردار آستاری با اهدای لوح تقدیر از اطلاع رسانی و همکاری رسانه ها با دنیای 77.

فرمانده ناجا: امنیت باثبات و مطلوبی بر کشور حاکم است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا