حوادث و رویداد

عکس| ماجرای پیدا شدن انگشتر رهبر انقلاب در خانه یک سارق

OFWNEWS:

سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی توضیح داد: خودروی یک مقام دولتی مدتی پیش در شمال تهران به سرقت رفته بود و پرونده پس از اعلام به پلیس در همان دستور کار سایر پرونده ها قرار خواهد گرفت.

وی افزود: ماکسیما ، پرشیا و یک سارق خودروی 11 نفره که وسایل نقلیه اتومبیل را سرقت می کردند و همه این افراد دارای سوابق بودند ، توسط افسران یکم پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شد و ماشین همان فرد مسئول در پشت این باند 11 نفره پیدا شد ” .

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: طبق وظیفه پلیس با فرد تماس گرفته و اعلام کرد که خودروی سرقتی وی پیدا شده و برای تحویل مجبور به مراجعه به کلانتری پلیس آگاهی شد.

سرهنگ شریفی ادامه داد: این افسر پس از بازدید برای دریافت خودرو گفت که روی داشبورد ماشین حلقه ای وجود دارد که مقام معظم رهبری به او هدیه داده اند و دیگر وجود ندارد.

وی گفت: استیضاح سارق به دلیل پافشاری مرد و ارزش معنوی این انگشتر در دستور کار قرار گرفته است و سارق اعتراف می کند که ماشین این حلقه را روی داشبوردی داشته که من از مادرم گرفتم و اکنون این حلقه با مادرم در خانه است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: مأموران پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت با مراجعه به منزل سارق ، انگشتر آن خانه را پیدا کرده و آن را به مسئول تحویل دادند.

تصاویر |  داستان یافتن انگشتر رهبر انقلاب در خانه دزد

دکمه بازگشت به بالا