استانی

طب سنتی را به کمک درمان کرونا بیاورید/محدودیت شامل همه صنوف باشد

طب سنتی را به کمک درمان کرونا بیاورید/محدودیت شامل همه صنوف باشد

دنیای 77 / ایلام نماینده رهبر عالی استان گفت: استان ایلام در تهیه و توزیع دارو برای بیماران کرونا وضعیت مطلوبی ندارد.

به گزارش دنیای 77 ، حجت الاسلام و المسلمین “الله النور کریمی الطبر” گفت: خوب “

وی افزود: موقعیت طب سنتی در استان ایلام برای معالجه بیماران فراموش شده در حالی است که دانشگاه علوم پزشکی می تواند با کمک طب سنتی یک مرکز درمانی تحت نظارت متخصصان برای درمان و تحقیق اختصاص دهد.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار افزود: شیوع بیماری عروق کرونا قلب در هفته های اخیر و نگرانی های آن باعث ایجاد فشار اضافی برای کارکنان و کادر پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شده است. آماده. ” آنها علوم پزشکی هستند تا این دانشگاه بتواند این افراد مختلف را در بخشهای مختلف استخدام کند.

امام ایلام روز جمعه همچنین به برنامه هایی برای محدود کردن فعالیت های تجاری و تعطیلی اصناف اشاره کرد: این تعطیلی باید شامل همه مشاغل طبقه بندی شده باشد ، اگرچه دیده می شود که هسته مرکزی شهر و معابر بسته است ، اما کارهای مشابه هنوز در مغازه های خصوصی فعال هستند. علاوه بر این ، مصوبات باید ضمانت های اجرایی قوی از طرف اجرای قانون و نهادهای مربوطه داشته باشند.

حجت الاسلام کریمی تبار تأکید کرد: “نکته مهم دیگر این است که بیشتر صاحبان طبقات بسته و کارگران از اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه هستند که به دلیل تحریم ها متحمل خسارات مالی شده اند. شناسایی و حمایت از آنها.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا