عمومی

صلح و سازش موجب اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

صلح و سازش موجب اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین می‌شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد رزم روز سه شنبه در مراسم خون صلح در شهرستان دلفان با تاکید بر اینکه خداوند را به خاطر توفیق حضور در این مراسم بزرگ، ارزشمند، ملی و مذهبی شاکر و سپاسگزارم، اظهار داشت: خون صلح. . سنت خوبی است. و از دیرباز ریشه در روح و روان عشایر غرب کشور و مذهب و ملیت مردم لرستان و مردم صادق شهرستان دلفان دارد.

وی گفت: امروز شاهد این رویداد صلح و آشتی، آشتی، دوستی، انسانیت، عاطفه، سخاوت، برادری، نزدیکی، اتحاد، همبستگی، همبستگی و دلسوزی در منطقه بودیم.قدرت اراده» فرمانداری شهرستان دلفان هستیم.

رئیس کل دادگستری لرستان سومین روز از هفته وحدت اهل سنت و شیعه و میلاد پیامبر اسلام را گرامی داشت.پ) و امام صادق (علیه السلام).آ) وی گفت: یاد و خاطره شهدای وحدت را گرامی می داریم.

رزم تاکید کرد که این مراسم صلح و آشتی برای رضای خدا، پیروی از سنت، پیروی از دستورات پیامبر است.پ)در هفته وحدت برگزار می شود. برای تمرین معروف هستند

مردم این شهرستان وفادار، مخلص، برادر و برادر هستند، وی با صراحت می گوید: مردم دلفان مردمی انقلابی، ولایی، ایثارگر و شهیدپرور هستند. پرورش دهنده و… یا

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به تلاش بی وقفه معتمدین و سالمندان گفت ز نفوذ شهرستان دلفان گفت: ریش سفیدها از مقبولیت بالایی در بین مردم برخوردارند، چرا که مردم با وجود این بزرگان و همچنین روحانیون، بخشنده هستند و امروز شاهد رضایت از پرونده قتل 61 هستیم. سه سال گذشته در استان لرستان.

رزم گفت: صلح و آشتی از ویژگی های بارز مردم لرستان و به ویژه مردم دلفان است، موضوعی که در آموزه های اسلامی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: بخشش کار کسانی است که قلب عمیق، شخصیت عالی و … دارند و به دنبال انتقام هستند. نه آیندهوی اگرچه ممکن است تلافی کنند، افزود: به همین دلیل امروز در محضر این خانواده بزرگ حضور داریم.

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه این کار والدین بسیار ارزشمند و دارای ثواب اخروی است، تصریح کرد: از اعضای شورای حل اختلاف و کارکنان صابر که باعث ایجاد صلح و سازش در بین مردم می شوند تقدیر و تشکر می کنم.

رزم با تاکید بر اینکه صلح و سازش همواره مورد تاکید آموزه های اسلامی و نیازهای جامعه است، گفت: موجب وحدت، اتحاد و یکپارچگی مسلمانان می شود، صلح و آشتی اساس امنیت و تقویت کننده منافع، اقتدار و قدرت ملی است.

وی تاکید کرد: امنیت یکی از ارکان رشد و توسعه هر جامعه است.

دکمه بازگشت به بالا