ورزش

صعود ۲ کشتی‌گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت بلغارستان

صعود ۲ کشتی‌گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت بلغارستان

به گفته شاف ، مسابقات بین المللی کشتی فرنگی برای جام های دانکلوف و نیکولای پتروف 19 تا 22 آوریل در شهر پلاودوی بلغارستان برگزار می شود.

کشتی یونانی-رومی:
در وزن سوم Rd3 ، آرمون ماهاهب در دور نخست مقابل Sabit Bechev با نتیجه 5-3 مغلوب بلغارستان شد و باید در فینال منتظر حریف خود بماند تا فرصتی برای ادامه کار در گروه بازنده بدست آورد.
علی ارسلان در وزن 722 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر از ترکیه در دور دوم پیروز شد. در دور بعدی ، در مرحله نیمه نهایی ، او با برنده مبارزه ماکسیموویچ صربستان و نوربوسینوف قزاقستان روبرو می شود.

کشتی آزاد:
در وزن 9 کیلوگرم حمیدرضا جارین پکار پس از شکست در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر عبدیبار قزاقستان در دور دوم ، به نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرحله با ساكایف از قزاقستان می جنگد.

قرعه کشی دو نماینده دیگر ایرانی نیز انجام شد که نتایج آن به شرح زیر است:

کشتی یونانی-رومی:
৮ Mehedi Falla در وزن 87 کیلوگرم در دور اول استراحت می کند و در دور بعدی به مصاف آواندانو از ونزوئلا می رود. در این وزن 14 کشتی گیر حضور دارند.

کشتی آزاد:
در دسته K4 کیلوگرم که 15 نفر در آن شرکت کردند ، جمال عبادی در دور نخست به مصاف مازاباکوف از قزاقستان می رود و در صورت شکست این حریف در دور دوم ، با برنده بازی کشتی گامکارلیدز و جورجیا روبرو می شود. اوکراین

دکمه بازگشت به بالا