حوادث و رویداد

صدور حکم تعطیلی ۴ موسسه درمانی غیرمجاز در شیراز

صدور حکم تعطیلی ۴ موسسه درمانی غیرمجاز در شیراز

دنیای 77 / فارس مدیرکل محکوم دولت فارس از تعطیلی چهار م medicalسسه پزشکی غیرمجاز در شیراز به دستور اداره کل خبر داد.

گللامرضا سالاری گفت: پرونده های 4 م medicalسسه پزشکی در شیراز که به طور غیرقانونی انجام شده بود توسط شعبه انتظامی دولت استان بررسی شد که بسته شد و الزامات مربوطه توقیف شد.

به گزارش دنیای 77 ، سالاری با استناد به ندامتگاه های کیف پول ادامه داد: این سازمان ها خدمات درمانی را با دستگاه های لیزر توسط افراد فاقد صلاحیت ارائه می دادند که این موارد تخلف محسوب می شوند و طبق قانون اول ایالت در مورد بهداشت و مراقبت های پزشکی مجازات های قانونی دارند.

سالاری با بیان اینکه تحریم های دولت در برخورد با تخلفات بهداشتی و بهداشتی نادیده گرفته نمی شود ، افزود: شهروندان در صورت مشاهده مراکز غیرمجاز لیزر باید به علوم پزشکی اطلاع دهند تا متخلفان مجازات شوند.

جریمه قاچاق 34 میلیارد ترقه

مدیرکل محکوم دولت فارس همچنین حکم پرونده محموله عظیم ترقه قاچاق در شهر لمارد را اعلام کرد.

حقوق گفت: محموله های بزرگ ترقه بارگیری شده در یک دستگاه کامیون در حومه لمارد شناسایی و ضبط شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از کامیون ، مأموران پلیس بیش از 40 میلیون دستگاه ترقه کشف و محموله توقیف شده به ظن قاچاق کشف و ضبط شد و طرح دعوی قضایی با حمایت دولت لمارد برای بررسی موضوع انجام شد.

سالاری افزود: در بازجویی از راننده کامیون و بازجویی از مقامات مربوطه مشخص شد که ترقه های کشف شده قاچاق بوده و از بندر لنگه به ​​تهران منتقل می شوند که این امر توسط قانون جلب شده است.

دولت فارس مدیرکل محکوم علیه را اضافه کرد: “سرانجام تحقیقات به پایان رسید و پس از بررسی تخلف ، شعبه رسیدگی به اتهام توقیف ترقه ، مجازات و 34 میلیارد ریال جریمه نقدی برای متهم صادر کرد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا