استانی

صحبت‌های اهالی ورزش در راهپیمایی ۲۲ بهمن

صحبت‌های اهالی ورزش در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دنیای 77، مراسم راهپیمایی چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از صبح امروز در سراسر کشور آغاز شد. جامعه ورزش هم پا به پای دیگر اقشار جامعه در این راهپیمایی حضوری فعال داشتند. در این بین برخی از چهره‌های ورزشی حاضر در این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگا ورزشی خبرگزاری دنیای 77 صحبت‌هایی را انجام دادند که در زیر می‌خوانید:

میراسماعیلی: راهپیمایی امروز مشت محکمی به تحریم کننده‌های ملت ایران است

آرش میراسماعیلی، رئيس فدراسیون جودو در جریان راهیپمایی امروز اظهار داشت: مردم عزیز ایران همیشه در صحنه هستند و این مشت محکمی بر کسانی است که با تحریم به ایران ظلم کردند. ما همیشه دوشادوش مردم بودیم. دست این ملت را باید بوسید. این برای همه ارزشمند است. همه ما عرق کشور و پرچم‌مان را داریم.

هروی: همه دنیا بدانند که که مردم ایران کنار هم هستند

هروی سرمربی تیم ملی کاراته عنوان کرد: خدا به ما توفیقی عنایت کرد تا در این مراسم شرکت کنیم. پیام این مراسم این است که دنیا بدانند همه مردم کنار هم هستند. ۲۲ بهمن یاد و خاطره زیبایی در ذهن مردم دارد. قهرمانان عزیزمان آن کسانی هستند که در ۸ سال دفاع مقدس از جان خود گذشتند. آنها از دل مردم هستند. این روزها هم کسانی هستند که طبق شعار تا پای جان برای ایران عمل می‌کنند. امیدوارم همیشه کنار مردم باشیم.

عزیزپور: ورزشکاران جوان به پای انقلاب بایستند

عزیز پور رئیس فدراسیون اسکواش عنوان کرد: به عنوان عضوی از جامعه بزرگ ایران باید حضور پیدا می کردیم. چهل و پنجمین سلگرد انقلاب اسلامی است و صفوف در هم فشرده مردم را که می‌بینم خوشحال می‌شوم. ورزشکاران جوان به پای انقلاب بایستند. با حضورشان در رشد انقلاب اسلامی بکوشند.

شهریاری: ورزشکاران باید تلاش کنند تا پرچم ایران را همیشه بالا نگه دارند

حسین شهریاری، رئيس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح گفت: جشن ۴۵ سالگی انقلاب اسلامی است و مردم باید هم در آن شرکت کنند. این جشن و سایر رویدادهای برگزار شده در کشورمان اهمیت زیادی دارد. همه جشن‌هایی که داریم برای مردم است تا با حضورشان ثابت کنند کشوری مقتدر در منطقه هستیم. ورزشکاران باید تلاش کنند تا پرچم ایران را همیشه بالا نگه دارند.

جوادی: خوشحالم کنار مردم جشن انقلاب را برگزار کردم

علی جوادی مدیر کل ورزش استان تهران گفت:  خدا را شکر می‌کنم که توفیق پیدا کردم تا کنار مردم ۴۵ سالگی انقلاب را جشن بگیریم. سهم زیادی از خوشحالی در این سال‌ها توسط ورزشکاران به دست آمده.

علیقارداشی: مردم قدرشناس خون شهدا هستند

علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز عنوان کرد: مردم قدرشناس خون شهدا و ادامه دهنده راه آن‌ها هستند و وظیفه دارند در این برهه حضور پررنگ‌تری داشته باشند. ما به عنوان عضو جامعه ورزش وظیفه داریم اینجا هم ایفای نقش کنیم.

اورسجی: حضور در راهپیمایی به من حس خوبی می‌دهد

اورسجی فدراسیون کبدی اظهار داشت: حس خوبی دارم و به تمام مردم تبریک می‌گویم. حضور در راهپیمایی به من حس خوبی می‌دهد. خیلی از افرادی که داخل ایران که سعی دارند افکار مردم را به سمتی بکشانند که مردم در راهپیمایی حضور پیدا نکنند اما این اتفاق نیفتاد. مردم ما مملکت‌شان را دوست دارند و با حضورشان می‌خواهند بگویند به وطن‌شان تعصب دارند.

ادامه دارد…

دکمه بازگشت به بالا