ورزش

شکست نمایندگان گلستان در لیگ برتر والیبال/ والیبال دوستان گلستانی امیدوار به ادامه لیگ

شکست نمایندگان گلستان در لیگ برتر والیبال/ والیبال دوستان گلستانی امیدوار به ادامه لیگ

دنیای 77/ گلستان تیم‌های والیبال شهرداری گنبد چاووس نماینده استان گلستان در لیگ برتر والیبال و تیم‌های والیبال پاس گرگان روز ناامیدکننده‌ای را با نتیجه ۳ بر یک مقابل حریفان خود پشت سر گذاشتند.

دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر والیبال کشور امروز در استان های مختلف برگزار شد و 14 تیم لیگ برتری در هفت دیدار مقابل هم صف آرایی کردند. این هفته نمایندگان استان گلستان با نمایندگان پایتخت و کردستان دیدار کردند.

تیم شهرداری گنبدکاواس که پس از تغییر کادر فنی با چند برد به میانه های جدول رسیده بود، از شکست هفته گذشته مقابل والیبالیست های ارومیه و این هفته برای جبران نتایج گذشته یک گام عقب نشست. ورزشگاه المپیک گنبدکاواس. تیم ملی مریوان به نمایندگی از استان کردستان با نتیجه 3 بر یک مغلوب این تیم شد و در رده هفتم جدول 14 تیمی لیگ برتر قرار گرفت.

در این بازی تیم شهرداری گنبدکاواس در دست اول 25 بر 22 پیروز شد اما در سه دست بعدی به ترتیب با نتایج 30 بر 32، 17 بر 25 و 22 بر 25 مغلوب حریف مریوانی شد.

تیم پاس گرگان که سال گذشته برای اولین بار در لیگ دسته اول کشور با افتخار وارد لیگ برتر شد، به مصاف تیم مدعی پکان تهران رفت و با سه نتیجه بازی را به برگزارکننده خود در پایتخت واگذار کرد. برای هر یک.

تیم والیبال پاس گرگان در این دیدار با نتایج 25 بر 19 مقابل حریف و دست های اول، دوم و چهارم با نتایج 23 بر 25، 17 بر 25 و 23 بر 25 پیروز شد. به ترتیب مقابل حریفان شکست خورد و در پایان هفته یازدهم در رده دهم ایستاد.

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا