عمومی

سگ گردانی توطئه خطرناک دشمن است/کاهش جمعیت یک فاجعه ملی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سگ گردانی توطئه خطرناک دشمن است/کاهش جمعیت یک فاجعه ملی - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله محمدرضا ناصری بعد از ظهر یکشنبه با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یزد و سران دانشگاه علوم پزشکی یزد دیدار و گفت: وی برای سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرده است: فرهنگ غلط نگهداری برخی حیوانات مانند سگ به صورت نهادی بوده است در همان راستا تاسیس شده است.

وی گفت: همان تغییر در سبک جایگزینی حیوانات خانگی برای تمایل زوج های جوان به بارداری و سرگرمی آنها توسط دشمن سلاح ایجاد شده و داوطلبانه یا با اکراه هزینه ای را برای واردات سگ به کشور و راه اندازی غذای گربه ، کلینیک ها اختصاص می دهد. “عالی برای درمان حیوانات خانگی. درگیر این فرهنگ است.

ناصری افزود: نگهداری از حیوانات خانگی و نگهداری سگها علاوه بر کاهش روابط انسانی و محبت بین اعضای خانواده ، منجر به کاهش جمعیت و تولید مثل می شود که این یک فاجعه ملی است.

امام جمعه تأکید کرد: دشمن می داند اگر کشور ما پیر شود رشد و پیشرفت آن متوقف می شود و آنها می توانند به راحتی به هدف خود برسند ، بنابراین او به دنبال راهی برای جایگزینی زایمان در خانواده است.

وی ادامه داد: به نظر نمی رسد نگهداری سگ و حیوانات اهلی خانگی در حال حاضر کار بزرگی باشد ، اما در چند سال آینده خواهیم دید که این فرهنگ چگونه بر رشد طبیعی جمعیت کشورمان تأثیر گذاشته است.

ناصری با اشاره به گزارشات مربوط به 500000 مورد ثبت سقط جنین در کشور ، اظهار داشت: این نیز یک فاجعه بزرگ ملی است و بسیاری از خانواده ها از ترس اینکه نتوانند از عهده مراقبت از خود برآیند چنین اشتباهاتی را مرتکب می شوند.

وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم گفت: “خداوند متعال روزی به خداوند متعال وعده داد که خانواده ها اعتماد خود را از دست نخواهند داد و ترتیب خداوند این امر را تضمین می کند و اگر به همین دلیل سعی در باردار شدن یا بچه دار نشوند.”

امام یزد روز جمعه گفت: سبک زندگی غربی بر روال عادی خانواده های ایرانی ، از غذا ، عواطف و سلامتی انسان گرفته تا زایمان تأثیر گذاشته است ، اما مردم باید بدانند که اگر تأثیرات این فرهنگ باعث از بین رفتن احساسات مردم شود ، اولین ضربه به انسان وارد می شود جامعه.” همانطور که در طی شیوع کرونا مشاهده کردیم ، دیده ایم که در بسیاری از کشورهای غربی پرستاران از محل کار خود فرار می کنند ، اما پرستاران ایرانی مادام العمر از بیماران پرستار می کنند.

وی تأکید کرد: جامعه پزشکی باید سعی کند سبک زندگی خانواده ها مانند پدران ما را بازگرداند و افراد را توجیه علمی کرده و آنها را از خطرات مصرف فست فود ، سگ ، سقط جنین و … آگاه کند.

امام یزد روز جمعه گفت: جامعه پزشکی نیز باید نقش خود را در بازآفرینی و رشد جمعیت و فرهنگ ایفا کند.

ناصری با اشاره به داستان حضرت سلیمان گفت: چگونه خدایی که روزی در دل سنگ ها ناشناخته نیست ، بندگان خود را نفرستد و یقین بداند که خانواده های یک فرزند به اندازه خانواده به دردسر افتاده اند. از چهار در زندگی شما تنبل نیست.

دکمه بازگشت به بالا