ورزش

سوپرجام از تاریخ فوتبال ایران حذف نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 ، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تا هفته بیست و سوم ادامه دارد و اردوی تیم ملی ایران قبل از این مقدماتی جام جهانی آغاز می شود و به دلیل تمدید لیگ 20 ، به نظر می رسد آخرین سوپرجام سال برگزار نخواهد شد.

در روزهای اخیر گفته شده است که دیدار پرسپولیس و تراکتور در فصل سوپرجام 99-96 به دلیل قدرت لیگ برتر ، بازی های اردوی جام حذفی و تیم های ملی و لیگ بیستم پس از پایان برگزار نمی شود لیگ اعلام کرده است که ایران بازی را از تقویم فوتبال حذف نخواهد کرد.

سهیل مهدی درباره شایعات گفت: ما قصد داشتیم سوپرجام را بین هفته 23 و 24 برگزار کنیم اما به دلیل تغییر در برنامه لیگ به دلیل اردوی تیم ملی ، این مسابقه دوباره لغو شد.

وی ادامه داد: حذف سوپرجام از نمایش در حال حاضر به معنای حذف رقابت از کل تقویم فوتبال ایران در این فصل و سایر فصول نیست. اکنون اولویت ما برگزاری بقیه مسابقات لیگ است و قطعاً تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سوپرجام را قبل از پایان لیگ برگزار کنیم.

رئیس سازمان لیگ افزود: اگر بتوانیم وقت خود را صرف پاسخ به همه شایعات در فضای مجازی کنیم ، دیگر فرصتی برای کار باقی نمی ماند ، اما با توجه به سوالات زیادی که مطرح شد ، باید بگویم که بازی سوپرجام هرگز اتفاق نمی افتد “حذف از تقویم فوتبال ایران.

مهدی یادآور شد: امسال به دلیل شرایط خاص کرونا ، بازی های تیم ملی ، شدت مسابقات و حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و تعداد زیاد پاکسازی ها ، ما نتوانستیم این مسابقه را برگزار کنیم دور “

256 251

دکمه بازگشت به بالا