ورزش

سطح فنی جام باشگاه‌های اروپا بالا بود/ می‌توان کارهای بزرگ کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

یوسف کرمی در این مورد او به مههر گفت: “بعد از چند ماه مرخصی.” رقابت تکواندو در سراسر جهان ، این دوره از مسابقات فقط برای اروپا نیست ، بنابراین تکواندو برای جهان بسیار مهم است عالی آه تو بود. کرواسی از شرایط بهتری برخوردار است دیگران کشورهای اروپایی سطح بالایی از این رقابت خاص را برگزار و برگزار نمی کنند کردی می تواند او با همان مشکل کرونا یک تورنمنت را با بیش از 800 تکواندوکار بدون هیچ مشکلی به پایان رساند. نکته مهم تکمیل کل مسابقات از ابتدا تا انتها است پایان آنها سه نفر را گرفتند که برای من بسیار جالب بود.

وی افزود: کلیه تکواندوکاران تحت مراقبت های بهداشتی دقیق بودند و اگر مشکلی در تکواندو وجود داشت ، کل مسابقات بسته می شد و تاج دوباره آزمایش می شد. روز دوم مظنون به تاج گذاری تکواندوکار نوجوان بود ، کل مسابقه متوقف شد و تمام دلایل آن مسابقه خارج از سالن بررسی شد تا جوابی داده نشود. ممکن است همه کسانی که در سالن حضور دارند غایب هستند یا صبح روز سوم تست دوباره گرفته شد و پس از مشخص شدن پاسخ ها ، مبارزه ادامه یافت.

دارنده مدال برنز المپیک آتن در مورد سطح فنی این مسابقات گفت: به دلیل حضور برخی از تکواندوکاران مشهور جهان مبارزات بسیار خوب و سطح بالایی را شاهد بودیم. به جز انگلیس ازلوتالو محمد “و”ماهاماچوچه کسی نداشت دیگران او شخصیت های اصیل و المپیکی خود را به کرواسی آورد. ترکیه با بازیکنان اصلی به میدان آمد ، آلمان و اسپانیا نیز بهترین بازیکنان را در ترکیب داشتند. «بردلی سیندنخوزه با وجود از دست دادن چند امتیاز به یک تکواندوکار ناشناخته تا ثانیه آخر ، به یک تکواندوکار باخت. “سارایوو” تیم خوبی داشت و مطمئن باشید در آینده درباره این تیم اطلاعات بیشتری خواهید شنید.

سطح فنی جام باشگاه‌های اروپا بالا بود/ می‌توان کارهای بزرگ کرد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به زودی با شما صحبت خواهیم کرد و ادامه مطالب خوب را ادامه دهید.یاستربوی گفت: “ما برای این مسابقه آموزش می بینیم.” بازگشت خوب ما بهترین تیم را در تمام سنین داشتیم و می توانستیم به دلیل قوانین خاص مسابقات و دو مدال طلای تیم خود برای تیم ملی کرواسی قهرمان شویم ، همچنین به دلیل هزینه ثبت نام. مهم خیلی دور ما در بخش نوجوانان ماندیم نایب قهرمان و در رده زیر 11 سال عنوان سوم مسابقات را به دست آوردیم. به طور کلی ، ما می خواهیم نتیجه بگیریم جیری بله ، عملکرد خوب بود اما انتظارات من از این تیم زیاد است.

وی ادامه داد: ما به اعتماد ورزشکاران تکواندو نیاز داریم. آنها باید باور داشته باشند که با تلاش می توانند روی سکوی قهرمانی بایستند. یک نوجوان در تیم ما دو مدال کسب کرده است. یکی در رده نوجوانان و دیگری در قسمت بزرگسالان ، تا به اعضای تیم ثابت کند که کار بزرگ را می توان در دو انجام داد بخش من در مسابقه فرستادم.

سرگروه قبلا تیم ملی تکواندوی کشورمان افزود: برای شرکت در مسابقات قهرمانی اروپا باید دو هفته دیگر به “بوسنی” برویم. در گفتگویی که با مسئولان مسابقه داشتیم ، این مسابقه در شرف برگزاری بود ، همه تکواندوکاران با تست کرونا به محل مسابقه آمدند و همه آنها در هتلی نزدیک سالن مسابقه اسکان داده می شدند و اجازه خروج تا پایان را نداشتند.

دکمه بازگشت به بالا