ورزش

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان معرفی شد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان معرفی شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند ، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و شهرستان نهبندان با حضور رئیس نماز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان ، دبیر هیئت امنا و رئیس جمهور حسن حسن هاشمی

امام حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خواجه نهبندان با اشاره به سفر پر برکت مقام معظم رهبری در نهبندان در سال 178 گفت: این دانشگاه نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارد. می گوید: نتیجه ارزشمند این سفر تأسیس مراکز آموزش عالی بود.

وی دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان را به عنوان مرکز دانشگاهی مentialثر آموزش عالی در این شهر معرفی کرد و از تلاش ها و خدمات محمدرضا بنیاسدی در دوران تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان تقدیر کرد.

علیرضا صادقی ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نهبندان در این نشست با اشاره به اینکه دانشگاه ها معیارهای مهمی برای ارزیابی شهرها هستند ، از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان برای توسعه آموزش عالی در نهبندان تشکر کرد و از تلاش های محمد قدردانی کرد. رضا بنیاسدی. دانشگاه آزاد اسلامی منبع رفاه و برکت در مشاغل مختلف است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با تشکر از امام جمعه ، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان نهبندان که در رشد و توسعه دانشگاه صادقانه تلاش و همکاری کرده اند ، گفت:

سید حسن هاشمی سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به خراسان جنوبی و نهبندان را یک تحول ارزشمند و برکات فراوان عنوان کرد و افزود: من افق بسیار خوبی را برای آینده نهبندان و پیشرفت آموزش عالی در این شهر می بینم. . “

وی با اشاره به تلاش مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی برای توسعه فعالیت های بین المللی این دانشگاه و جذب 350 دانشجوی خارجی در مرکز استان خراسان جنوبی ، گفت:

معاون نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به هدف مقدس و شریف کودتای امام حسین (ع) و هدف از بعثت پیامبر الهی و پیامبر اعظم گفت:

حجت الاسلام محمد حاجی زاده با اشاره به غنی سازی فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت جدید ، گفت: یکی از ارزشمندترین فعالیت های دانشگاه در این دوره ، کرسی اندیشه آزاد است که مقام معظم رهبری از آن تشکر و قدردانی کرده اند. نگه داشتن این صندلی ها “

وی با اشاره به بیانیه مهم مرحله دوم انقلاب و لزوم توجه دقیق به اجرای آن ، گفت: “وقتی علم در کنار معنویت و اخلاق قرار گیرد ، برای جامعه بسیار مفید و م effectiveثر است.

محمدرضا بنی اسدی با تشکر از مسئولین همه شهرها و دانشگاهها ، گزارشی از دوران تصدی خود در دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان ارائه کرد.

محمدعلی بیجری ، سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان ، از اعتماد مسئولان استانی دانشگاه آزاد اسلامی تشکر کرد و گفت: نخبگان و افراد مسن. “

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان به منوی مقام معظم رهبری به ویژه تاکید ایشان بر مسائل فرهنگی توجه ویژه ای خواهد داشت.

در این مراسم که در فرمانداری نهبندان برگزار شد ، حبیب الله نخعی ، رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و علی جوقی ، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

انتهای پیام / 4062 /

دکمه بازگشت به بالا