حوادث و رویداد

سرقت میلیاردی پرستارنما از خانه سالخوردگان

سرقت میلیاردی پرستارنما از خانه سالخوردگان

پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی خبر داد که به همراه دو نفر دیگر سعی در سرقت 15 میلیارد پوند از خانه پیرمرد داشت.

به گزارش دنیای 77 ، بیستم فورواردین امسال ، مرد مسنی با مراجعه به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران اعلام کرد که مدتی پرستار استخدام کرده و از طریق فضای مجازی خانه اش را تمیز کرده است ، اما دیروز این زن بعد از بیهوشی انجام شد و پس از به هوش آمدن متوجه شد که کارت بانکی وی به همراه بسیاری از دارایی های ارزشمند خانه اش از جمله شش میلیارد ریال به سرقت رفته است.

متعاقباً ، در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم با همکاری راننده یک خودروی 206 پس از بیهوش كردن بازنده ، اقدام به سرقت كرد و از صحنه فرار كرد. پس از هماهنگی قضایی پس از شناسایی مالک خودرو در نوابپارا و مخفیگاه وی ، هر دو متهم در مخفیگاه خود دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها چندین اموال مسروقه کشف شد.

این افراد پس از انتقال متهم به مقر پلیس مورد بازجویی قرار گرفتند و طی آن آنها به طور مشابه به پنج فقره سرقت اعتراف كردند و گفتند كه آنها پس از جلب اعتماد قربانیان و به دست آوردن رمزهای كارت کارت بانکی خود ، این سرقت را انجام داده اند. همدست دیگر ، زنی میانسال ، طلا و سکه خرید و در حوالی سیدخندان دستگیر شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس کارآگاه تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام کرد وی اعتماد افراد مسن را زیر نظر یک پرستار زن جلب کرده و بیش از 150 میلیون ریال سرقت کرده است. پس از طرح شکایت برای ادامه تحقیقات ، پرستار و دو همدستش به زندان فرستاده شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا