حوادث و رویداد

سردار رحیمی: هزینه جرم برای برخی از مجرمان کاهش پیدا کرده است

سردار رحیمی: هزینه جرم برای برخی از مجرمان کاهش پیدا کرده است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بر لزوم برخورد واضح ، جدی و قاطع با برخی جنایتکاران تأکید کرد و از قوه قضاییه خواست با این افراد به طور واضح ، جدی و قاطع برخورد کند.

به گزارش دنیای 77 ، سردار حسین رحیمی در مراسم تشییع جنازه عبدالجبار مختوم نژاد ، پاسبان پلیس در پایتخت ، که توسط گروهی از اشرار به ضرب چاقو کشته شد و صبح امروز در مقر فاتب نگهداری شد ، گفت: “ایمنی و امنیت یکی از نیازهای اساسی بشر است. همیشه در تلاش برای بر هم زدن آرامش جامعه است. در این شرایط افراد بزرگ و ایثارگری وجود دارند که از صلح و امنیت خود برای تأمین صلح و امنیت می گذرند. نه کمی.

وی با بیان اینکه افسران پلیس با جان خود در برابر این توطئه مقاومت می کنند ، افزود: نمونه های آن دو شهید آخر در نیروی انتظامی و ده ها هزار نفر هستند که خود را در نیروی انتظامی و صدها نفر دیگر فدا کردند. دوم مرداد ، دو نفر از نیروهای پلیس یکی از تهران و دیگری از دزفول به شهادت رسیدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خواستار برخورد شفاف ، جدی و قاطع با برخی از جنایتکاران شد: “برخی از جنایتکاران اکنون کمتر می ترسند و متأسفانه میزان جنایت برخی از جنایتکاران کاهش یافته و به جایی رسیده اند که به ما شلیک می کنند. ماموران”. در غیر این صورت ، من از قوه قضائیه می خواهم تا با این افراد قاطعانه برخورد کند تا هزینه جنایت برای این افراد افزایش یابد.
رحیمی افزود: سارقان ، اشرار و اراذل و اوباش باید بدانند که نیروی انتظامی در برخورد با جنایتکاران و افراد ناامن تردید نخواهد کرد و تمام تلاش خود را می کند تا در محل حضور داشته باشد تا امنیت و آرامش مردم تامین شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین درباره نحوه شهادت شهید مختومنژاد بیان کرد: این شهید یک شرور را تحویل مراجع قضایی داد که در راه برگشت و شهید مختومنژاد را با چاقو زدند. این شهید بزرگوار پس از زخمی شدن و خونریزی شدید ، ده متر با جسد چاقو دوید و به دنبال مجرم رفت و او را رها نکرد و وقتی دیگر زنده نبود ، مجرم فرار کرد.

رحیمی گفت: “پلیس قاتل این شهید بزرگوار را در کمتر از ده ساعت دستگیر کرد.” امروز ، کمترین درخواست ما از قوه قضائیه این است که این جنایتکار به دار آویخته شود تا دیگر جنایتکاران فکر نکنند بتوانند کوچکترین تخلفی از مامور نظم و امنیت را مرتکب شوند.

به گفته رحیمی ، مختوم نژاد ده جزء از قرآن کریم را حفظ کرد.

رحیمی در حاشیه این مراسم با تأکید بر اینکه افسران پلیس حتی به قیمت جان خود برای اطمینان از آرامش سربازان و مردم استان عقب نشینی نکرده اند ، تصریح کرد: شهادت عبدالجبار مختومنژاد م thisید این امر است.

به گزارش دنیای 77 ، عبدالجبار مختوم نژاد افسر پلیس متولد سال 1380 در گنبد استان گلستان است که روز شنبه در درگیری با شرور به شهادت رسید و پیکر وی امروز به خاک سپرده شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا