ورزش

ستاره بارسا سکوتش درباره مسی را شکست

ستاره بارسا سکوتش درباره مسی را شکست

OFWNEWS:

پس از یک سال و نیم بازی در بارسلونا ، سرانجام آنتوان گریزمان با او در مورد اتفاقاتی که در این باشگاه برای او رخ داده صحبت کرد. اخیراً دایی و مدیر برنامه سابق وی اظهارات تندی درباره مسی کردند و در نتیجه حاشیه های زیادی به وجود آمد. آنها در مصاحبه خود گفتند که دلیل اصلی ناکامی گریزمان رفتار بد او با مسی بوده است.

ستاره فرانسوی که در تابستان 2018 راهی بارسلونا برای اتلتیکو مادرید بود ، ناگهان تصمیم خود را تغییر داد و یک سال دیگر در مادرید ماند. برخی معتقدند که تغییر در تصمیم ستاره اجازه نداد رختکن بارسلونا با او همدردی کند و این دقیقاً همان اتفاقی بود که رخ داد.

گریزمان سرانجام در تابستان سال 1920 با مبلغ 120 میلیون یورو به بارسلونا آمد ، اما یک و نیم فصل در این باشگاه بازی کرد ، او نتوانست به شکل خودش ظاهر شود.

او دیشب مصاحبه جالبی با Universo Valdano داشت و سکوت را شکست.

گریزمان گفت: “لحظه ورود من ، با مسی صحبت كردم. او به من گفت كه وقتی سال گذشته حاضر به آمدن به بار … و ماندن در اتلتیكو شد ، نابود شد زیرا مسی به من گفت در رسانه ها به این باشگاه بیایم. اما مسی به من گفت من با شما هستم و پشت سر شما خواهم بود.

وی ادامه داد: “من می خواستم در آن مستند کوتاه (مستند کوتاهی که گریزمان فاش کرد به بارسلونا نمی رود و در اتلتیکو نمی ماند) نشان دهم که انتقال به تیم دیگر چقدر پیچیده است. مردم فکر می کنند فوتبال فقط یک بازی است. تصمیم گیری برای یک بازیکن بسیار دشوار است و این به مسائل مختلف بستگی دارد. همسر شما ، children فرزندان شما نیز درگیر این تصمیم هستند و مردم باید درک کنند که پس از این مستند پدر و مادر من بسیار عصبانی بودند زیرا آنها می خواستند من در بارسلونا بازی کنم.

به دلیل این مستند ، گریزمان از روزی که پا به بارسلونا گذاشت به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفت. برخی بر این باورند که روند حضور وی در بارسلونا باعث کاهش مهارت این بازیکن شده و افت شدیدی را به ثبت رسانده است.

گریزمان در مورد عملکرد بیش از حد مثبت خود در بارسلونا گفت: “من اعتراف می کنم که من خوانده ام و شما نمی توانید بهترین عملکرد من را ببینید ، اما من می دانم که من اولین منتقد عملکرد خودم هستم. امسال و نیم 3 مربی داشتم. این اصلا آسان نیست. من به زمان نیاز دارم تا با بازیکنان تیم سازگار شوم و آنها با من سازگار می شوند. “

این ستاره فرانسوی ادامه داد: من از عملکرد خود مطلع هستم و فکر نمی کنم صحبت در مورد یکی از نامزدهای ریاست جمهوری بارسلونا بر من تأثیر بگذارد. فکر نمی کنم اگر مغازه دار خوبی باشم این مشکل و مصاحبه این شخص به من کمک می کند.

گریزمان در یک مصاحبه مفصل با خورخه والدانو و اسطوره سابق رئال مادرید ، خورخه والدانو

“بازی برای بارسلونا از ابتدا برای من دشوار بود. من به باشگاهی آمدم که در آن زمان فقط یک لالیگا را فتح می کردم و برای کسب جام باید سخت تلاش می کردیم. در حقیقت بازی در بارسلونا تا اواسط فصل برای من دشوار بود. من آماده بازی بودم و همیشه آنچه را که مربی به من می گفت انجام می دادم ، حتی اگر می دانستم به من آسیب می رساند.

وی گفت: “هر جلسه تمرینی در اتلتیكو با سیمئونه مانند بازی سختی بود.” همه افراد در این باشگاه به من گفتند كه بیشتر مثل كوك ، گابی و اسكار اورتگا امتحان كنم. رختکن در اتلتیکو بسیار چسبیده بود.

گفته های گریزمان به مدیر سابق و عمویش ادعایی علیه مسی بود.

ستاره بارسلونا گفت: “من از وقتی که ازدواج کردم تمام رابطه ام را با مدیر برنامه سابق خود اریک اولهاتس به پایان رساندم. او را به عروسی خود دعوت کردم و وقتی او نیامد ، همه دوستی ها و روابط ما پایان یافت.

وی ادامه داد: در مورد دایی من باید بگویم که او نمی داند فوتبال چیست و چگونه کار می کند. به مسی گفتم که هرگز با او صحبت نکرده ام. در واقع من حتی شماره دایی را ندارم.

منبع: دنیای ورزش تورنتو

دکمه بازگشت به بالا