عمومی

سبزی قورمه ناب شمال چه خصوصیاتی دارد؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]قورمه سبزی یکی از خورشت های رسمی ایرانیان و پارسی زبانان می باشد که طرفداران زیادی دارد. این سبزی با نام green herb stew شناخته می شود که تقریباً در همه جای دنیا به مدل ها و اشکال مختلف طبخ می شود.

قورمه سبزی خاص ایرانیان همیشه زبانزد بوده و در ایران نیز روش های پخت این خورشت لذیذ کاملا متفاوت است.

خرید سبزی قورمه سبزی سرخ شده آماده

فروشگاه اینترنتی ناب شمال، سبزی آماده قورمه سبزی را که بسیار لذیذ و حاوی تمام سبزیجات معطر و مواد لازم می باشد به طور سرخ شده ارائه می نماید. جهت خرید سبزی قورمه سبزی آماده کافیست از طریق لینک https://nabeshomal.ir/product/persian-green-herb-stew/ اقدام نمائید و محصول را به مقداری که نیاز دارید، به سبد خرید اضافه نمایید.

قیمت سبزی قورمه سرخ شده تازه

قیمت یک کیلو سبزی قورمه سرخ شده آماده در ابتدای همین صفحه درج شده است. حداقل مقدار قابل سفارش سبزی 1 کیلوگرمی قورمه، 3 کیلوگرم می باشد. امکان سفارش کمتر از 3 کیلوگرم وجود ندارد. حداکثر می توانید به هر میزان که تمایل دارید سفارش دهید.

چرا سبزی قورمه سرخ شده بخریم؟

بسیاری از آشپزهای ایرانی با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و از ما می پرسند چند کیلو سبزی یک کیلو سرخ شده می دهد و یا برای سرخ کردن سبزی قورمه چه سبزیجاتی و از کجا تهیه کنیم؟ باید خدمتتان عرض کنیم که سبزی سرخ شده قورمه که در فروشگاه اینترنتی ناب شمال ارائه می شود به طور آماده بوده و هرگونه سبزی موردنیاز، چه محلی و چه غیر محلی و حتی سبزیجات معطر کمیاب و ناب نیز در آن به کار رفته است و دیگر درگیر سوالات اینچنینی نخواهید بود. تنها کافیست این سبزی را تهیه نموده و خورشت قورمه سبزی را طبخ و میل نمائید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا