عمومی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با سئو تضمینی سایت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در این مقاله که در سایت سئوسل انتشار پیدا کرده است قصد داریم در رابطه با سئو تضمینی سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل صحبت کنیم.

سئوسل

سئو چیست؟
سئو به مجموعه اقدامات و فعالیت‌هایی که بر روی سایت و یا خارج از سایت، به هدف افزایش رتبه انجام می‌گردد، گفته می‌شود. سئو همان بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو می‌باشد. در بین موتورهای جستجو، امروزه گوگل به دلیل قدرت و محبوبیت بالایی که دارد، مورد استفاده بسیاری از کاربران واقع شده است و هر روزه بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعات موردنظر خود در حجم وسیعی از داده‌ها از موتور جستجوی گوگل استفاده می‌کنند.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل اتفاقی نیست !
حتماً شما هم می‌دانید که افزایش رتبه سایت شما به هیچ وجه اتفاقی و شانسی نیست، خصوصاً اگر در یک حوزه کاملاً پر رقابت کار می‌کنید. هیچ صعودی در نتایج گوگل، خود به خود ایجاد نمی‌گردد. برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل می بایست تمامی نکات سئو داخلی سایت، محتوای بهینه، قالب بهینه، سئوی خارجی که شامل لینکسازی و کلیه موارد دیگر می‌باشد را رعایت کرده باشید. بنابراین به دنبال سئو تضمینی سایت خود و افزایش رتبه کلمات کلیدی و در نتیجه، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باشید.

مگر سئو تضمینی سایت حقیقت دارد؟
به طور کلی باید بگوییم خیر! سئو همانند پیش‌بینی آینده است که تضمین نتیجه گیری مثبت از آن کذب است. اما این به معنای آن نیست که نتوانیم نتیجه بگیریم. منظور ما از سئو تضمینی، تلاش بی وقفه برای ارتقای رتبه سایت شما و تضمین بازگشت وجه در صورت عدم حصول نتیجه پیش بینی شده است. چیزی که متعلق به ما نباشد، بدون شک تضمینی هم نمی توان بابت آن داد. گوگل نیز یک سایت مستقل است و به صورت پی در پی الگورتیم‌های خود را به روز رسانی می‌کند و تضمین دادن از آینده به هیچ عنوان منطقی نیست. اما این بدان معنا نیست که شما نتوانید نتیجه خود را پیش بینی نمائید. تیم سئوسل پیش از دریافت سفارش، به طور کامل به شما مشاوره لازم را خواهند داد تا از سرویس‌های سئو تضمینی بهترین نتایج را اخد نمائید و همچنین پس از دریافت سفارش از سوی شما، تمامی قدرت و تجارب خود را به کار خواهند گرفت که شما را به اهدافی که به دنبالش هستید برسانند.

طراحی سایت به تنهایی کافی نیست.
اگر تصور می‌کنید با طراحی یک سایت همه چیز تمام شده است سخت در اشتباهید. طراحی سایت تنها یک بخشی از ورود به بازار آنلاین است. بخش دیگر آن که مهمترین بخش ماجرا می‌باشد، سئو و بهینه سازی سایت طراحی شده است.

بدون سئو، سایت شما هیچگونه رتبه‌ای نخواهد داشت و بدون رتبه نیز هیچگونه بازدیدی نخواهد داشت و در نتیجه نمی‌تواند برای شما و کسب و کارتان سودی داشته باشد. پس از همین ابتدا به فکر سئوی سایتتان باشید.

زمان، مهم‌ترین ثروت است.
در هر رقابتی، معمولاً یک بازه زمانی خاص، مدنظر است که می‌توان در آن بازه زمانی به حداکثر سود رسید.

به عنوان مثال اگر فروشنده کولر هستید، باید فرآیند سئوی سایت خود را به نحوی انجام دهید که پیش از شروع فصل گرما، سایتتان در رتبه‌های بالای گوگل باشد. در غیر این صورت می‌بایست ۱ سال دیگر صبر کنید که این به معنای از دست رفتن فرصت بسیار بزرگ و در نتیجه سودی بسیار بزرگ است. اگر این زمان از دست برود، دیگر چه فرقی می‌کند روی قله باشید یا کف زمین؟ این حق شما و کسب و کار شماست که در زمانی سریع‌تر از آنچه که فکر می‌کنید به اوج قله برسید.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل چقدر است؟
از آنجاییکه شرایط تمامی سایت ها با یکدیگر متفاوت می باشد، لذا اعلام یک هزینه ثابت نیز منطقی نخواهد بود. به همین دلیل جهت بررسی وضعیت سایت و اعلام هزینه لازم است با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا هزینه ای متناسب با وضعیت فعلی سایت به شما اعلام گردد. جهت دریافت مشاوره کافیست آدرس سایت یا صفحه ای که قصد دارید رتبه آن را در گوگل افزایش دهید به همراه کلید واژه مورد نظر خود به تیم پشتیبانی ارسال کنید.
قصد سفارش سئو سایت دارید؟
چنانچه قصد دارید سایت خود را بهینه سازی کرده و سهم بزرگی از بازار آنلاین را از آن خود کنید، کافیست جهت دریافت مشاوره رایگان و برآورد تعرفه و هزینه سئو سایت خود با شماره‌های ۰۹۰۳۶۲۳۲۳۳۳ و ۹۱۰۱۲۶۱۷–۰۲۱ تماس حاص نمائید.

منبع: https://seocell.ir[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا