استانی

زمین‌های خاکی فوتبال اهواز در تصرف زمین‌خواران

زمین‌های خاکی فوتبال اهواز در تصرف زمین‌خواران

دنیای 77 / خوزستان رئیس شورای ورزش منطقه اهواز با اشاره به زمین فوتبال علوی علی اهواز که توسط غارتگران و غارتگران اشغال شده بود ، گفت: 2000 ورزشکار در همان زمین خاکی بازی می کنند و 30 تیم فوتبال در منطقه علوی علی اهواز هستند فاجعه ای برای مناطق محروم .

ایوب قاضی در گفت وگو با دنیای 77 اظهار داشت: زمین های فوتبال خوابگاه علوی اهواز توسط زمین خواران و غارتگران اشغال شده است. بخشی از زمین علوی برای ورزش استفاده می شود. ما در این منطقه هشت زمین فوتبال داریم که متأسفانه تعداد آنها به دلیل غارت و ساخت در حال کاهش است.

وی ادامه داد: به هر حال 40 سال گذشته است ، ما این زمین ها را نجات دادیم و در 20 سال گذشته این اقدامات زمینی را دنبال کردیم و چندین جلسه با نمایندگان قبلی مجلس و مدیران کل سابق داشتیم که فقط جلسه ای در آنجا داشتند و آنها کلیپ دیدار خواهند کرد و سپس همه چیز تمام خواهد شد. اخیراً مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به من گفت که اگر مشکلی در استفاده از آنها وجود نداشته باشد ، ما به جای این زمین ها ، یک استادیوم برای این منطقه خواهیم ساخت ، که من باید بگوید ما ورزشگاه و زمین چمن نمی خواهیم و فقط این زمین کثیف را برای ما نگه دارید.

رئیس شورای ورزش پارا اهواز گفت: 2000 ورزشکار در یک گرد و غبار و 30 تیم فوتبال در منطقه کوچه علوی اهواز حضور دارند و در صورت تخریب این زمین ها فاجعه ای برای شهر اهواز و منطقه محروم کوچه علوی. دادن آن دشوار خواهد بود. در ورزش ، علاوه بر ورزش ، ما در زمینه بهداشت و آسیب های اجتماعی در بین جوانان کار می کنیم و در واقع بین چندین وزیر نیز کار می کنیم.

وی افزود: از استاندار ، فرماندار اهواز و مدیرکل خوزستان می خواهم که به جوانان کمک کنند. کار در این زمینه از جلسات قبلی است و آنها به حفظ اراضی خوابگاهی علوی کمک می کنند و این فقط درخواست حقوق ما است. این منطقه پر از استعداد و علاقه مند به ورزش است و روزانه 250 ورزشکار در این رشته ها فعالیت می کنند. در صورت تخریب این رشته ها ، سرانه فضای ورزشی در سایر ورزش های محله وجود نخواهد داشت. مدیرکل ورزش خوزستان می تواند به جوانان علوی علی در این زمینه کمک کند. ما زمین چمن نمی خواهیم و تنها خواسته ما نجات این زمین ها است.

گازی گفت: ما از دوره ششم مجلس وضعیت زمین را در منطقه دنبال می کنیم ، اما متأسفانه هیچ کس از حقوق ما حمایت نمی کند و من از همه مسئولان می خواهم در این ماجرا دخیل شوند ، اگر نمی توانند چنین کاری کنند ، ما وظیفه خود را بدانیم

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا