استانی

رعایت پروتکل‌های بهداشتی کمتر از ۷۰ درصد شده است/محدودیت‌ها طبق آئین نامه هوشمند است

رعایت پروتکل‌های بهداشتی کمتر از ۷۰ درصد شده است/محدودیت‌ها طبق آئین نامه هوشمند است

دنیای 77 / لرستان استاندار لرستان گفت: این تحریم ها مطابق با قوانین هوشمند است.

دکتر سید موسی خادمی ، رئیس ستاد تاجگذاری ملی گفت: بحث در مورد شیوع سریع و رو به رشد بیماری کرونا قلب در خوزستان مهمترین موضوع است.

وی افزود: به ویژه لرستان نیاز به مراقبت ویژه دارد زیرا بیشترین میزان تردد خوزستان از طریق استان انجام می شود و روابط عمومی دو استان بسیار زیاد است.

استاندار افزود: متأسفانه طبق آخرین آمار ، چندین مورد ویروس انگلیسی در لرستان ثبت شده است که شامل دو مورد تایید شده است و ما معتقدیم که آمار ما از این میزان فراتر خواهد رفت.

خادمی با تأکید بر لزوم پایبندی به پروتکل های بهداشتی گفت: مطابقت با پروتکل های بهداشتی استان به کمتر از 70 درصد رسیده است که بسیار خطرناک است.

استاندار لرستان بر شدت نظارت و كنترل مراقبت ها تاكيد كرد و گفت: از هفته گذشته كه شروع به كار كرديم ، با اهميت و تلاش نيروي انتظامي و استانداري به كنترل خود از خوزستان ادامه مي دهيم.

وی افزود: در عین حال ، پیروی از دستورالعمل ها ، استفاده از ماسک ، عدم حضور گسترده در مراسم عزاداری و مراسم عروسی باعث می شود که سال جدید را با آرامش آغاز کنیم ، در غیر این صورت قطعاً در طول روز با مشکل روبرو می شوند.

خادمی در مورد اجرای محدودیت ها گفت: در حال حاضر با توجه به محدودیت ها ، محدودیت ها هوشمندانه است و سفر به استان های نارنجی و قرمز ممنوع است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا