عمومی

دوران داعیه‌داری لیبرال دمکراسی با افول آمریکا به پایان رسید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

دوران داعیه‌داری لیبرال دمکراسی با افول آمریکا به پایان رسید - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در نماز جمعه جمعه خود در نماز بزرگ امام خمینی (ره) در کراچی بعد از ظهر جمعه ، سیزدهمین تاریخ جماعت را ذکر کرد دومین سالگرد درگذشت حضرت املبانی (S) وی گفت: این روز یکی از غم انگیزترین روزهای تاریخ است؛ روزی که مادر بزرگ و فداکار با فعالیت و صبر و تحمل مادام العمر ، در راه اهل بیت (ع) استقامت ورزید و با فرزند فرومایه خود حسین بن علی ، هوای پر از عشق به امام و استادش آسمانی شد و در بقیه آرام گرفت.

وی با یادآوری درگذشت مادر پاندیت کربلا ، از خصوصیات این زن با شکوه گفت و گفت: امل البنین زنی بصیر است که با ایمان و صبر تقلیدی سختی های زیادی را تحمل کرد و به عنوان همسر و مادر شهدا مورد تجلیل قرار گرفت. بدین ترتیب روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا در حفظ و اشاعه ایدئولوژی اسلامی و انقلابی برای موقعیت مهم و م effectiveثر زنانی که بصیرت و ولایت دریافت کردند نامگذاری شد.

ناامیدی دشمن نتیجه ترک و پیروی از دستورات ولایت توسط مادران و همسران شهدا بود.

امام جمعه کرج با بیان جایگاه مادران و همسران شهدا اظهار داشت: مادرانی که ایمان ، شهامت و فداکاری را به روح فرزند خود می فرستند اشرب آنها برای خلق حماسه هایی برای حفاظت از معابد و مقدسات ، مردان شجاعی را در دامن خود پرورش دادند ، زنانی که نه تنها از جهاد همسرانشان جلوگیری کردند ، بلکه با شهامت در کنار آنها ایستادند و مسئولیت های خود را انجام دادند.

سخنان آیت الله حسینی همدانی بابیان در بیان حماسه های دیرینه که مادران و همسران شهدا مانند خانم ام البنین انجام می دهند ، ناتوان است. درود بر او وی در سالهای منتهی به ایجاد دفاع مقدس اظهار داشت: صبر ، فداکاری و اطاعت از دستورات استان آنها موجب ناامیدی دشمن شد.

وی با تأکید بر لزوم تکریم و خدمت به خانواده های معظم شهدا اظهار داشت: باید خداوند را شاکر باشیم که برای شهامت ، صبر و توانایی آنها در احترام به ارزشهای جهاد و شهادت ارج نهاده و از خداوند می خواهیم که آنها را قادر به پرورش سبک زندگی انقلابی خود کند. انتقال به نسل بعدی و جوانان این سرزمین.

باروری زیاد این چیزی است که خانواده ها کمتر به آن توجه می کنند

وی بابیان اینکه خطیب نماز جمعه کرج یکی از مهمترین ویژگی های همسر علی توجه به زمان و نیازهای وی است گفت: ام البنین درود بر او وی پس از واقعه عاشورا هیچ فرصتی را از رسانه های موجود (خطبه ها ، شعرها ، تسلیت ها) برای فراخوانی امام حسین (ع) و پیروانش برای کشف حقیقت از دست نداد و حتی به عنوان راهی برای روشنگری و بیان مظلومیت کربلا که توسط نسل ها شنیده شده ، گریه کرد. در آینده خواهد آمد

آیت الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه اگر به زندگی این بانوی محترم بپردازیم ، درسهای زیادی فرا خواهیم گرفت: “فرزندان بیار بسیاری از “خانواده ها امروز کمتر توجه می کنند و به زودی خواهند فهمید که آنها اشتباه کرده اند و کارهای خانه خود را انجام نداده اند ، بنابراین تلاش برای تربیت فرزندان بر اساس” توجه و وفاداری کامل به همسر “و مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و درس این زن شریف این است که مردی مبارز ، صبر و مقاومت باشد و خصمانه و خصمانه باشد.

ارزش بیانیه اجرای آن و درک خارجی آن است

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، سلسله مباحث مربوط به تحلیل و تفسیر گزاره “مرحله دوم” انقلاب اسلامی و چگونگی کاربرد آن در خطبه های نماز جمعه را ادامه داد: در هفته های اخیر ، به طور خلاصه ارائه شده است . آنها بیانیه ای با بیانیه مهم صادر کردند و دو سال می گذرد و مطالب زیادی درباره بیانیه بحث شده است ، اما در مورد نحوه اجرای آن هیچ اشاره ای نشده است ، اما ارزش بیانیه اجرای آن و برداشت بیرونی آن است. .

نماینده ولی فقیه در استان البرز تأکید کرد: اجرای بیانیه “گام دوم” نیازمند سه مرحله بعدی انقلاب و عوامل تغییر و دولت جوان حزب الله است که باید زمینه لازم برای تمدن جدید اسلامی را فراهم کند. : بحث ما معرفی مقدمه ای بود که ما در اولین سخنرانی ژوئن 1979 در سخنرانی رهبری ، روند اجرا را ارائه دادیم و گفتیم که ابتدا باید در مورد انقلاب بدانید ، سپس حلقه های میانی نخبه را اصلاح کنید و سپس گروه های کاری مبتنی بر مشکل را تشکیل دهید ، سپس باید باید یک جبهه سخنرانی با هدف رسیدن به مقصد برای مردم ، به ویژه جوانان تشکیل شود و شکل کار به عنوان شکلی از عصر مقدس آشکار شود ، به طوری که همه بدانند که نقش آن در این بیانیه چیست و همان رفتار را دارند.

آیت الله حسینی همدانی رهبر معظم انقلاب در بیانیه ای افزودند: “سپس فرمود:” نتیجه چه خواهد شد؟ آوردن نسل جوان متعهد به مدیریت کشور … و البته اگر نسل جوان وارد عرصه مدیریت شود و مدیران ارشد سیستم به جوانان متعهد حزب الله تبدیل شوند ، جنبش عمومی در این کشور به طور طبیعی ادامه خواهد یافت ، تسریع و شکل می گیرد. اقدام کنید و زمینه را برای ایجاد یک دولت جوان و تأسیس حزب الله فراهم کنید. من معتقدم بسیاری از نگرانی ها و نگرانی های شما پایان می یابد. “

وی با تأکید بر اینکه اقشار مختلف مردم باید این محافل و گروه های اجرایی را تشکیل دهند و فعالیت های خاص خود را آغاز کنند ، گفت: برای محافل مرکزی با در نظر گرفتن این چند شاخص مطمئن شوید که شخصی با تجربه مدیر مسئول این کار باشد و با چالش های موجود در زمینه تخصص خود آشنا شوید و کنترل کامل حلقه را در دست داشته باشید ، سپس آنها افراد را برای گروه های کاری انتخاب می کنند و لازم نیست که یک مرکز واحد یا یک گروه مرکزی باشد ، اما همه باید کار کنند و دور هم جمع شوند و سپس اتحاد تشکیل دهند. اراده.

البرز با اشاره به اولین جلسه رهبران اجرایی مرحله دوم بیانیه انقلاب اسلامی که هفته گذشته با حضور رئیس شورای سیاستگذاری سیاستگذاری مسجد استان البرگ ، مدیر روابط عمومی و اصحاب رسانه استان برگزار شد: شهدا ، دانشگاهیان ، روحانیون ، نیروهای نظامی ، فرهنگی و تبلیغاتی نیاز به فعالیتهای ویژه مورد نیاز دارند و … ساختار به زودی نتیجه بگیرید

ترامپ و بایدن آنها تفاوتی ندارند

در بخشی دیگر ، آیت الله حسینی همدانی به مراسم تحلیف رسمی رئیس جمهور اشاره می کند بایدن رئیس جمهور جدید ایالات متحده می گوید: “قرن چهاردهم به آرامی در حال پایان است زیرا دوران خواست های لیبرال دموکراسی با فروپاشی ایالات متحده به پایان می رسد و رئیس جمهور مجنون ، نماد قدرت ، تمدن و دموکراسی ، رسوایی پیروزی دموکراسی را می خواند.”

وی با اشاره به سخنان حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه هیئت دولت ، بر اهمیت وضعیت جدید ما که برای ایران اسلامی مهم است ، تأکید کرد و گفت: من اهل رسانه و دوستان هستم. “و من به مخالفان می گویم که حقیقت را بگویند ، زیرا حقیقت را نمی توان پنهان کرد.” بله ، باید صادقانه گفته شود و حقیقت این است: یک رئیس جمهور با خوی متکبر آنچه رئیس جمهور است را در نظر نمی گیرد ، مسیر آنها همان دو ادبیات است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی البرز افزود: اگر کسی فکر می کند که یکی از آنها سیاست بلد نبوده و شخصیتی برجسته بود ، بنابراین مشکلاتی را ایجاد کرد ، این غریبه سیاست را می داند و می توان با او تماس گرفت ، اما باید گمراه شود. برو زیرا یک نفر واقعی است و دیگری با ریا و فریب ، گویی که تا امروز این اتفاق افتاده است.

آیت الله حسینی قرار است سوابق همدانی را ذکر کند بایدن وی به دولت های مختلف ایالات متحده گفت: “این تازه وارد هیچ نقشی در دولت ایالات متحده و جنایاتی که سالها بر علیه بسیاری از ملل در سراسر جهان انجام شده است ، نداشته است ، بنابراین ما را اشتباه نگیرید و ما را با آنچه برای توطئه ترامپ اتفاق افتاده اشتباه بگیرید.” ترامپ و بایدن آنها تفاوتی ندارند. راستش را بخواهید ، منتظر جلوه دادن دشمنان اسلام ، انقلاب ، دولت و مردم نباشید. غرور صداقت نیست ، فریب است.

آقای. بایدن و اصحاب او را بشناسید؛ راه مذاکره با ایران کنار گذاشتن روحیه استکبار است

او به دفتر رفت تا بپرسد این فرد همفکر چه کسی است چی؟ وی گفت: “آنها حقیقت را می گویند ، همان چیزی است كه آنها می گویند. شما آنچه وزیر خارجه جدید به طور رسمی درباره برجام گفته است را خوانده اید و ببینید آیا چیزی غیر از شایعات ترامپ وجود دارد.” رئیس جمهور منتخب معتقد است در صورت بازگشت ایران به توافق ، ما به توافق نامه باز خواهیم گشت ، اما در این موضوع با متحدان خود ملاقات خواهیم کرد که یک بار دیگر با ما به عنوان بستری برای دستیابی به توافق طولانی تر و محکم تر و پرداختن به سایر موضوعات همکاری کرده اند. ” “به طور خاص ، ما از مسئله موشک و فعالیت های بی ثبات کننده ایران استفاده خواهیم کرد.” وی سپس در مورد تعاملات آنها با اسرائیل و عربستان سعودی و مصاحبه با 30 صحبت کرد که در که در وی گفت: عناصر قدرت در ایران باید محدود و کنترل شود و برای دوستان روشن است که عناصر قدرت چیست!

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان البرز در ادامه خاطرنشان کرد: رئیس جمهور جدید آمریکا و متحدان وی باید مورد توجه قرار گیرد ، زیرا رهبر معظم انقلاب فرمودند: “توان دفاعی و موشکی ایران و نقش م effectiveثر ایران در منطقه هرگز قابل بحث نیست.” ما می خواهیم از نیروهای مسلح شجاع و متشکر ایران اسلامی که با چشم دشمنان خود با موفقیت مقاومت می کنند و پیام های روشنی را به دوستان و دشمنان می فرستند ، تشکر و قدردانی می کنیم ، البته آنچه رهبر معظم انقلاب فرمودند باید درست باشد و همین مسیر را دنبال کنند. آنها سعی کردند تحریم ها را خنثی کنند و ثانیاً علیه آنها اقدامی انجام دهند و در این مرحله اول باید اقدام کنند.

آیت الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه باید به سخنان رهبری توجه و عمل کنید ، اظهار داشت: جای بسی تأسف است که اکنون یک مقام پس از این اختیار به مصاحبه خواهد آمد. هیئت منصفه صحبت از بی اعتمادی به ایالات متحده است گوش ها تاکنون هیچ کس نتوانسته است راه حل کامل ارسال کند ، که جای تعجب ندارد. آیا واقعاً نباید این همه ضرر و زیان کشور را قضاوت کرد؟

وی ادامه داد: از اولین روز سلطنت خود ، آقای بایدن و به همرزمانش بفهمانید که آنها به خوبی می دانند که راه مذاکره با ایران کنار گذاشتن روحیه استکبار است. پرداخت هزینه اموال تصرف شده و جبران حقوقی که تا به امروز از دست داده اند حداقل خواسته نظام انقلابی ایران و مقامات ملت است که قدرت و مقاومت آن را می طلبند و دشمنان را فراموش می کنیم تا اینکه هدف ابدی ما “مرگ بر آمریکا” باشد. نرو

برخی آرزو دارند که به شورا بروند

رئیس بخش تبلیغات و ممنوعیت های دفتر استان البرز در آخرین بخش سخنان خود با اشاره به انتخابات شورای شهر گفت: بازار انتخابات کم کم گرم می شود و برای دین و مذهب می جنگد اما این نتیجه کسانی است که اعمال خود را کنترل می کنند. بنابراین مراقب باشید ، برخی از افراد که تقریباً تمام پایگاه های خود را از دست داده اند ، سعی در گردهم آمدن و استقرار مجدد دارند. پای آنها خود را از طریق شورای شهر کشف می کنند و آنچه را که لازم است انجام می دهند ، پول خرج می کنند ، محکوم می کنند و غیره و آرزو دارند که به شورا بروند اما شما می توانید خواب آنها را به هم بزنید و جلوی فساد را بگیرید

آیت الله حسینی همدانی در ادامه تصریح می کند: من در آینده برخی از شاخص ها را ذکر کردم. اما برای اینکه دوستان به همه گروهها و افراد در مناطق مختلف شهر مراجعه کنند و از مردم عادل حزب اللهی با دست دینی پاک یک متخصص انقلابی ، دلسوز و سخت کوش بخواهند و حضورشان را بخواهند تا خدا بخواهد ، اوضاع بهتر خواهد شد. به مردم بگویید که آنها می خواهند شرکت کنند اما مردم از فعالیت های آنها مطلع خواهند شد.

دکمه بازگشت به بالا