حوادث و رویداد

دشمن تمام ظرفیت خود را به‌کارگرفته تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند

دشمن تمام ظرفیت خود را به‌کارگرفته تا مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کند

جانشین معاون هماهنگ‌کننده فراجا با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: امروز دشمنان همه ظرفیت خود را به‌کار گرفته‌اند که مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کنند اما ما از همه کسانی که مخاطب ما هستند دعوت می‌کنیم که در انتخابات شرکت کنند.

به گزارش دنیای 77، سردار محمد شرفی در “شانزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) و سرباز جوان” که در سالن کوثر ستاد فرماندهی کل انتظامی برگزار شد، با اشاره به نظریه‌های مختلف اندیشمندان در خصوص مولفه‌های قدرت در کشورها گفت: از بین همه مولفه‌هایی که اغلب اندیشمندان برای قدرت مطرح کردند به سه مولفه اساسی رسیدند که شامل «جمعیت جوان کشور که شاداب، یادگیرنده و مسئولیت گرا در همه ابعاد زندگی هستند»، «اقتدار رهبری» و «میزان تسلط بر تمامی منابع و ذخایر خدادادی سرزمینی که در آن زندگی می‌کنند» می‌شود. اگر ما بتوانیم استقلال اقتصادی داشته و بر ذخایر کشور مسلط شویم جمع بندی آن این است که از یک قدرت ملی برخوردار هستیم.

وی افزود: ما امروز به وجود شما جوانان ارزشمند، خلاق و با مسئولیت که دارای مهارت‌های مختلف هستید افتخار می‌کنیم و در واقع شما را یکی از مولفه‌های اصلی قدرت در کشور می‌دانیم.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده فراجا با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران مولفه اصلی دولت، مردم هستند، گف: یک نمونه آن در ۲۲ بهمن با نمایش میلیونی مردم به نمایش در می‌آید، نمونه دیگر آن حضور مردم در دفاع مقدس بود که با شکست دشمنان مشت محکمی بر دهان آنها زدند و همین طور در فتنه‌های اخیر نیز مردم به صحنه آمدند و با این فتنه ها مقابله کردند؛ پس مولفه اصلی در نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه جوانان غیرتمند این کشور است.

شرفی ادامه داد: جشنواره حضرت علی اکبر (ع) به ابتکار سازمان انتظامی در سال ۸۸ به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر جوان امام حسین (ع) طراحی و به ستادکل نیروهای مسلح پیشنهاد شد که ما این روز را به عنوان جشنواره سرباز جوان نامگذاری کنیم، که مورد موافقت قرار گرفت و هم اکنون در کل نیروهای مسلح اجرا می‌شود. ما در فراجا این جشنواره را در سه سطح شهرستان، استان و امروز در سطح سازمانی برگزار می‌کنیم و نتیجه آن نفرات برتری است که از بین حدود ۸۰ هزار نفر سرباز وظیفه که ثبت‌نام و از آنها داوری به عمل آمد و درحال حاضر در این جمع هستند. این طرح  ادامه خواهد داشت همچنین  نفرات برتر این جمع هم با داوری، انتخاب شده و تعدادی از آنها در جشنواره نیروهای مسلح که از ارتش، سپاه و وزارت دفاع حضور دارند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی به اهمیت انتخابات اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان همه ظرفیت خود را به‌کار گرفته‌اند که مردم را از شرکت در انتخابات منصرف کنند اما ما همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند “هر کسی که دارای مخاطب است باید دیگران را دعوت به شرکت در انتخابات کند” در این راستا از شما و همه کسانی که مخاطب ما هستید دعوت می‌کنیم که در انتخابات شرکت کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا