استانی

دشمنان با تبلیغات مسموم در پی انحراف ارزش های ملت بزرگ ایران اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 استان سمنان، «محمد حسن سلامی» مدیرکل کار و امور حفاظتی در جلسه هیئت مدیره فرهنگسرای دفاع مقدس استان سمنان و ارزش های دفاع مقدس سمنان استان. «محمد حمیدی» با حضور در فرهنگسرای استان سمنان و موزه دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی 1364 سمنان که شاید کارکردی ملی و منطقه ای داشت.

وی با بیان اینکه سه موزه آن در استان های مختلف کشور مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته است، افزود: هزار متر مربع با هدف نشان دادن هویت و ارزش های معنوی شهدا و ایثارگران دفاع مقدس و ابعاد تاریخی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، نظامی و انسانی در سال 1385 آغاز به کار کرد.

سلامی با بیان اینکه 90 درصد پیشرفت فیزیکی مجموعه انجام شده است، گفت: ساخت فرهنگسرای سمنان و موزه دفاع مقدس نیاز به کمک مسئولان دارد و امیدواریم دستگاه های اجرایی استان سمنان محقق شوند. مسئولیت آنها برای تکمیل فرهنگسرا. و موزه دفاع استان مقدس را اداره کرد.

وی ساخت سنگرهای جهاد در فرهنگسراها و موزه های دفاع مقدس را گامی ارزشمند برای حفظ رشادت های جهادگران و نمایش آن به نسل جوان و آینده دار دانست و انشاالله این امر محقق خواهد شد. در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سلامی افزود: امیدواریم کل سنگرهای فرماندهی با همت نیروهای مسلح استان و با مشارکت دستگاه های بهداشتی و درمانی با برنامه ریزی برای بازدید از علاقمندان تکمیل شود.

وی گفت: با تلاش شهرداری سمنان در بیان ارزش های دفاع مقدس و کار مدنی در فرهنگسرای دفاع مقدس، منتظر تلاش های بیشتر برای اجرای تفاهم نامه های مربوط به فرهنگسرای دفاع مقدس در استان سمنان هستیم. ” وجود دارد.

وی در ادامه افزود: استان سمنان میزبان 162 شهید گمنام دفاع مقدس است که در 57 یادمان به خاک سپرده شده اند که تمامی یادمان های 17 استان نیازمند کمک و همکاری هستند تا شاهد تکمیل آن باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان محمد حمیدی در ادامه گفت: امروز جامعه بشری بمباران تبلیغات مسموم است و رسانه های دشمن در صدد تحریف ارزش های ایران بزرگ اسلامی هستند.

وی ادامه داد: امروز دشمنان جنگ سخت و نظامی را رها کرده اند و در جنگ های فرهنگی، رسانه ای و مجازی هزینه های زیادی می کنند و با تولید محتوای جذاب سعی در تضعیف ارزش های جامعه جوانان ما دارند.

وی گفت: اگر بخواهیم فرهنگ دفاع مقدس را به نسل آینده منتقل کنیم، باید مکانی مانند فرهنگسرا و موزه دفاع مقدس ایجاد کنیم، فضایی که از لحاظ هنری و فرهنگی حساب شده باشد. ارزش های دفاع مقدس برای نسل آینده انقلاب.

وی ادامه داد: همه مدیران باید با نگرش جهادی وارد میدان شوند و برای تقسیم کار انجام شده نیاز به بودجه دارند تا کمیته های ویژه تشکیل شود و با برنامه ریزی دقیق تر شاهد پیشرفت کار و این بزرگی و تکمیل باشیم. پروژه ها.”

در پایان جلسه مقرر شد تامین آب و برق پایدار مجموعه، احداث کل پادگان فرماندهی توسط نیروهای مسلح مستقر در استان، انتقال خودروهای سواری و هواپیما به فرهنگسرای دفاع مقدس، دسترسی به امام رضا (ع) انجام دهد. کاوش مجموعه، محوطه فرهنگسرای دفاع مقدس با کمک دستگاه های مسئول از جمله نیروهای مسلح استان، شهرداری سمنان. ، اداره راه و شهرسازی، راه آهن شمال شرق، دانشگاه علوم پزشکی و نظام سلامت نسبت به امضای تفاهم نامه و اقدام در فرهنگسرای دفاع مقدس استان سمنان اقدام کنند.

46

دکمه بازگشت به بالا