حوادث و رویداد

دستگیری ۴ نفر از اراذل و اوباش شهرقدس

دستگیری ۴ نفر از اراذل و اوباش شهرقدس

OFWNEWS:

سردار کیوان ظهیری ، فرمانده انتظامی در غرب استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: در گزارش دریافتی از فرماندهی انتظامی قدس آمده است که تعدادی از اراذل و اوباش منطقه نزدیک از سلاح های سرد و گرم استفاده کرده و مردم را به وحشت انداختند. این کشتارها و تخریب اموال عمومی اقدامات لازم را برای مقابله با این افراد انجام داد.

وی گفت: همکاران انتظامی از ابتدا وارد صحنه شدند و شناسایی افراد پس از هماهنگی با مقامات قضایی در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: طی عملیات عملیاتی انجام شده توسط پلیس ، سابقه ای در غرب استان تهران وجود داشت و قبل از آن با استفاده از سلاح سرد و درگیر شدن در ماشین کشی ، این 4 نفر دستگیر شدند.

سردار ظهیری ادامه داد: چهار نفر دیگر به غرب کشور گریختند و مخفی شدند که دو نفر از آنها هنگام بازدید از شهر قدس تحت نظارت و دستگیری پلیس قرار گرفتند و دو نفر دیگر در غرب کشور شناسایی و دستگیر شدند.

وی به افرادی که امنیت و نظم جامعه را بر هم می زنند هشدار داد: “کسانی که سعی در ترساندن سلاح سرد و سلاح گرم و از بین بردن اموال عمومی و برهم زدن آرامش و آرامش مردم دارند ، با برخورد شدید پلیس روبرو می شوند و ما به هر روشی آنها را راضی خواهیم کرد.” نه

فرمانده انتظامی غرب تهران با تأکید بر اینکه امنیت عمومی خط قرمز پلیس است ، گفت: ما از مردم می خواهیم که با پلیس همکاری بیشتری داشته و افرادی را که مانع این دستور می شوند و یا در نتیجه پاتوق با پلیس ایجاد می کنند ، شناسایی کنند. آنها را برنامه ریزی و جمع آوری کنید.

سردار ظهیری گفت: کسانی که از فضای مجازی برای چنین فعالیت هایی استفاده می کنند ، کنترل پلیس و امنیتی را به سختی انجام می دهند و با افرادی که آنها را تبلیغ می کنند به شدت برخورد می شود.

به گزارش فارس ، چند تن از اراذل و اوباش در گودرجی پارا شمالی اخیراً باعث وحشت مردم شده و به بخشی از اموال عمومی آسیب رسانده اند.

دکمه بازگشت به بالا