حوادث و رویداد

دستگیری سارق با هوشیاری مالک ساعت‌فروشی

رئیس پلیس مقاومت تهران بزرگ از کشف یک فقره سرقت منزل 20 میلیارد ریالی در شمال تهران خبر داد و گفت: یکی از متهمان پرونده با هوشیاری صاحب فروشگاه ساعت دستگیر شد.

به گزارش دنیای 77 ، سرهنگ جلیل مربی وقف است بیانیه: یک مرد 0 ساله در تاریخ 4 ژانویه 133 به کلانتری والنزاک رفت و گفت که برای تمیز کردن خانه خود با یک شرکت خدمات نظافت تماس گرفته است و این شرکت یک زن را برای تمیز کردن خانه او فرستاده است.

وی افزود: به گفته مالباکتا ، خانمی 35 ساله پس از مدتی برای تمیز کردن به خانه اش می آید و پس از تمیز کردن ، آب میوه ای آماده می کند و هنگامی که یک لیوان می نوشد ، لیوان دیگری را به من تعارف می کند و دیگر من من متوجه چیزی نشدم. وقتی پسرم به خانه آمد ، مرا بیهوش یافت و تمام اشیا valu با ارزش من از خانه دزدیده شده بودند.

رئیس پلیس مقاومت تهران بزرگ با اشاره به اینکه شاکی اظهار داشت 24 ساعت بیهوش بوده و مقدار اموال مسروقه 20 میلیارد ریال بوده است ، گفت: وجود دارد. “

وقف توضیح داد: مالباخت دیروز ، صبح ژانویه بار دیگر با پلیس تماس گرفت و گفت: مردی كه ادعا می كرد ساعت فروش است ، گفت كه شخصی كه به مغازه ساعت فروشی او رفته و ساعت مچی لوكس و گران قیمت را برای مارك خاصی خریداری كرده ، به او واگذار شده است. رفتار مشتری مشکوک است و با توجه به اینکه مشخصات خریدار اولیه ساعت ثبت شده در سایت فروش شرکت با خریدار اصلی تماس گرفته است.

وی افزود: پس از تحقیقات پلیس هویت و مکان مخفی فروشنده نگهبان شناسایی و متهم با هماهنگی قضایی در محل مخفی خود دستگیر شد.

یک موقوفه خاطرنشان کرد که متهم در کلانتری خود را به گناه اعتراف کرده و اظهار داشت: من و خواهرم تصمیم گرفتیم یک آژانس رسمی تاسیس کنیم و پس از تماس با مشتریان و ارسال نظافتچی برای همسرم ، به زودی صاحبخانه را آنتی بادی خواهیم کرد. من اموال ارزشمند و ارزشمندی را به سرقت برده ام.

براساس وب سایت پلیس نیوز ، تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم دیگر پرونده و اطلاع از جزئیات تحقیقات و سایر جرایم در جریان است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا