حوادث و رویداد

در یکی از حساس‌ترین زمان‌ها هستیم/باقی افراد را پای صندوق رای بیاوریم و راه افراد را ادامه دهیم

در یکی از حساس‌ترین زمان‌ها هستیم/باقی افراد را پای صندوق رای بیاوریم و راه افراد را ادامه دهیم

فرمانده انتظامی کل کشور گفت: با اتفاقاتی که امروز در دنیا در حال رخ دادن است، مانند وقایع سوریه، غزه، عراق، لبنان و … ما در یکی از حساس‌ترین زمان‌ها هستیم که حضور در انتخابات با مشارکت قوی برای انتخاب درست اهمیت زیادی پیدا کرده است.

به گزارش دنیای 77، سردار احمدرضا رادان در مراسم سالروز تشکیل کمیته انقلاب اسلامی که بعد از ظهر امروز در ستاد فراجا برگزار شد؛ گفت: خداراشاکرم که امروز در جمع شما عزیزان حضور دارم و به همه فرماندهان و دوستان عرض سلام دارم. به همه کسانی که تاریخ را با مجاهدت‌های خودشان سراسر افتخار کردند عرض سلام دارم.

وی با بیان اینکه قصه انقلاب بسیار پر رمز و راز است، گفت: این خاطراتی که مرور می‌شود، انگار همین دیروز بود. فاصله دیروز تا امروز هزاران یاد را در ذهن ما زنده می‌کند.

فرمانده فراجا با اشاره به سال‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب که به رهبری امام خمینی، به بار نشست،  اولین نهاد برای دفاع کمیته بود. این اولین نهاد برای دفاع که از دل مردم انقلاب درآمد شاید یکی از شاهکارهای امام راحل بود که حکیمانه و عالمانه به عنوان نقشه راه طراحی شد. در واقع می‌توان گفت که نقشه انقلاب تکه تکه توسط امام چیده شد و اولین آن کمیته بود که ماموریت بسیار حساس و مقدس و دقیقی بود.

وی افزود: امروز اینجا، افرادی هستند که جهاد را از قبل انقلاب شروع کردند و شکنجه‌گرهای پهلوی را خسته کردند زیرا سرخم نکردند و وقتی انقلاب پیروز شد با بخشش شکنجه‌گر شرمندگی را برای آنان فراهم کردند.

فرمانده انتظامی کشور گفت: روزهای اول انقلاب را ما به خاطر داریم و خطراتی که هر لحظه انقلاب را تهدید می‌کرد در یادمان مانده است. از همان زمان امریکایی‌ها وعده نابودی انقلاب را دادند و ماهانه این وعده را می‌دادند اما غافل از این بودند که آن معمار اصحابی دارد که حاشا کسی به جز حرف او حرفی بزنند.

رادان با طرح این پرسش که آیا در ابتدای انقلاب استرس و حوادث کم بود؟ گفت: قطعا پاسخ خیر است. آیا امکانات کافی بود؟ باز هم خیر. اما صحابه مسیر را با تمام این کمبودها و سختی ها طی کردند و این سختی ها خار مغیلان شده بود. رویارویی کمیته‌ها در مقابله با هجمه سنگین منافقین هیچوقت از ذهن تاریخ پاک نمی‌شود. ما عده ای جوان انقلابی یار امام در مقابل افرادی بودیم که علیه ما بودند و چنان ضربه‌ای خوردند که فراموش نمی‌شود. بسیاری از شما خاطرات پیداکردن مخفیگاه‌های منافقین را به یاد دارید اما آیا همین یک بار بود؟ قطعا نه و بارها تکرار شد.

فرمانده فراجا ادامه داد:‌ شاید یکی از رمز و رازهای این قصه پر رمز همین است که عشق به امام زمان، هوش و دل را متوجه امر امام می‌کند و نتیجه این عقلانیت بهره اخروی نیز دارد. همین مسئله پاسدارها را از بقیه متمایز می کند.
افراد کمیته صحابه امام و صحابه خاص شدند و در هر مرحله وفادار ماندند.

رادان گفت: ما پاسداران، با هر شرایطی صحابه هستیم و صحابه می‌مانیم و این مسئله به بازنشستگی ارتباطی ندارد. مسیر ما مشخص است و تا آخر ادامه دارد. روزی فرماندهیم و روزی فرمان بردار.

وی درباره راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز گفت:‌ حضور مردم در چشم دشمن خاری دیگر فرو کردو چهل سال است که می گویند سال دیگر را نمی‌بینیم اما ۴۵ سال گذشت و ما می‌مانیم.

رادان گفت: با اتفاقاتی که امروز در دنیا در حال رخ دادن است، مانند وقایع سوریه، غزه، عراق، لبنان و … ما در یکی از حساس ترین زمان ها هستیم که حضور در انتخابات با مشارکت قوی برای انتخاب درست اهمیت زیادی پیدا کرده است.

فرمانده فراجا ادامه داد: وظیفه اصحاب فقط رای دادن نیست بلکه باید بقیه افراد را پای صندوق ها ببریم و راه انقلاب و عزت آن را ادامه دهیم. شرکت در انتخابات عزت بخشی به انقلاب است و من از شما انتظار دارم همچنان کمک ما باشید.

وی افزود: ما پیچ های پی در پی زیادی داریم و باید با شما برای عبور از آن همکاری کنیم. از شما دعوت می‌کنم ما را بهره‌مند کنید که انشالله از وجود شما بهره‌مند شویم.

رادان در پایان گفت:‌ دعای شعبانیه را فراموش نکنید که این دعا گشایشی برای شکسته شدن مشکلات باشد و انتخاباتی عالی و پرشور و نشاط طی کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا