ورزش

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی: می‌خواهیم در مسابقات جنگنده ظاهر شویم

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی: می‌خواهیم در مسابقات جنگنده ظاهر شویم

حمید بهزادپور گفت: شیوع تاج کرونا ما را از شرایط ایده آل و تمرین دور کرد اما شرایط به طور کلی خوب بود.

به گفته منابع دنیای 77 ، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: اولین اردوی ما پس از تعطیلات 10 ماهه به دلیل ساماندهی استان بوشهر در حال برگزاری است. در این اردو امکانات بسیار خوبی داریم و برخی از بازیکنان جوان به ما پیوستند. این بازیکنان و همچنین آموزش بسیار الهام گرفته و با تجربه هستند

وی افزود: در این اردو ، در گروه جسمی به صورت ویژه با دکتر نوشادی تمرین خواهیم کرد تا در مرکز فنی و استراتژیک با تمرکز بیشتری به حداکثر آمادگی جسمانی برسیم و تمرکز کنیم. شاید سه اردوگاه دیگر پیش روی ما باشد. در هر اردو وضعیت پیشرفتی خواهیم داشت و این روند را تا زمانی ادامه می دهیم که رقابت برای ورود به زمین با آمادگی کامل برای گرفتن نتایج خود آغاز شود.

دروازه بان ارزشمند تیم ملی فوتبال ساحلی از نظر آمادگی برای بازیکنان گفت: “با این وجود شیوع کرونا برخی بازیکنان را از حد معمول و تمرین در همه ورزش ها منحرف کرد ، اما خوشبختانه شرایط کلی خوب است و ما بدنسازی را تحت نظر مربی بدن سازی می کنیم. سخت اما موثر.

بهژادپور افزود: ما می خواهیم در مسابقات جنگ شرکت کنیم و با تمام وجود بجنگیم تا نتیجه بگیریم. البته علاوه بر همه مسابقات مهم پیش رو ، هدف نهایی ما صعود به جام جهانی است. من همچنین می خواهم از کمیته فوتبال ساحلی و دیگر برگزار کنندگان این اردوی با کیفیت تشکر کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا