ورزش

دختران و پسران ایران به فینال مسابقات تیمی زیر ۱۲ سال غرب آسیا رسیدند

به گزارش خبرگزاری دنیای 77؛ پس از برگزاری مسابقات قهرمانی زیر 12 سال غرب آسیا در لبنان، تیم های ملی پسر و دختر کشورمان به مصاف تیم های عمان و بحرین رفتند.

تیم پسران ایران برای راهیابی به فینال راهی بحرین شد و در اولین دیدار انفرادی پسران رامتین رفیع از بحرین را با نتایج 0-6 و 6-6 شکست داد و در دومین دیدار انفرادی علیرضا مقدسی را شکست داد. نتیجه 2-0 است. هاشم از بحرین شکست خورد.

تیم ایران در دسته دو نفره با نتایج رستین اکبری و رامتین رفیع (2-6 و 2-6) حریف خود را شکست داد تا تیم ملی پسران کشورمان در مجموع با نتیجه 3 بر یک صعود کند. -0. به فینال مسابقات برسیم.

در رده دختران تیم ملی کشورمان به مصاف عمان رفت و در اولین بازی در بخش انفرادی رومینا رفیع حریف خود را با نتایج 1-6 و 2-6 شکست داد و در دومین بازی انفرادی با عسل فرحبدنیا به برتری رسید. نتایج (2-6) و 6-6) این دیدار به سود وی به پایان رسید و حضور نمایندگان کشورمان در فینال مسابقات برای کسب این نتیجه قطعی است.

این مسابقات که در تاریخ 26 آوریل در لبنان برگزار می شود، فردا با برگزاری دیدار فینال به پایان می رسد. تیم ملی تنیس پسران در دیدار پایانی خود به مصاف یمن و دختران به مصاف لبنان خواهند رفت.

در بخش پسران علیرضا مقدسی، بردیا مزدآبادی، رامتین رفیع و رستین اکبری مربی فرهاد صانع و در بخش دختران نیز هنگامه عزیزی، ارغوان امیرخانلو، رومینا رفیع، عسل فرحبدنیا به عنوان نماینده کشورمان حضور داشتند. رقابت

توجه: امیر برگی به عنوان نماینده فدراسیون جهانی و ظفر سهرابی به عنوان سرپرست تیم اعزامی در این مسابقات حضور دارند.

257 251

دکمه بازگشت به بالا