عمومی

داور بازی را از ریتم انداخت / حامد لک ۳ بار خودش را زمین انداخت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

داور بازی را از ریتم انداخت / حامد لک ۳ بار خودش را زمین انداخت - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمیدریا رجبی سرمربی تیم خطاها در نشست خبری پس از بازی جایگزین جاوید نکونام شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در ابتدا گفت: خوشحالیم که تیم فولاد به جایگاهی در فوتبال ایران رسیده که همه تیم ها از نظر فنی توانایی رویارویی با ما را ندارند. این نشان می دهد که تیم Fouls در مسیر درستی قرار دارد. امیدواریم بتوانیم مهارت های فنی تیممان را بالا ببریم و در همه بازی ها سه امتیاز را کسب کنیم.

رجوی ادامه داد: تنها چیزی که در مورد این دیدار می توانم بگویم این است که مقابل تیمی بازی کردیم که از نظر بازیکن و خرج کردن، قسمتش خاصه تیم ها بالای جدول هستند اما امروز عملا دیدید که در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشتند. آنها کاملا در دفاع قفل شده بودند و نگذاشتند تیم ما بازی کند.

رجوی گفت: می خواهم درباره داوری این دیدار صحبت کنم. اکرمی صاحب دو سه سال پیش قاضی بود شهر عرق آنها خطاهایی هستند که به تیم آسیب می زند. او در مقابل خطاها یک کارت قرمز و یک پنالتی اشتباه اعلام کرد که پس از آن بازی از داوری محروم شد. زمانی که او برای دیدار با ما انتخاب شد، انتظار داشتیم که کار بسیار سختی در پیش داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال خوزستان گفت: وقتی تیم ها تقسیم می شوند شاید آینده و آنها وارد لاک دفاعی می شوند و سعی می کنند ریتم تیم ما را از بین ببرند، ما از داور می خواهیم کمک نکند. اما متاسفانه آقای اکرمی در زد و خوردهای کوچک بازی را متوقف می کند. 50-50 خطا به تیم مقابل می دهد. نمی دانم در فوتبال ایران یا اروپا اگر آب معدنی به زمین پرتاب شود داور 15 دقیقه بازی را متوقف می کند؟

روجابی صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: تماشاگران مشتاقانه از تیم ما حمایت می کنند، روی دروازه حریف فشار می آوریم و منتظریم داور آب معدنی به زمین پرتاب کند تا بازی متوقف شود. بله، شاید برخی از تماشاگران ابراز احساسات کردند و ترقه به زمین پرتاب کردند. دو هفته پیش در اصفهان کنار پایم آتش بازی داشتم. حامد لاک به خاطر آتش بازی یک ربع خوابید که اگر فیلمی از آن باشد آتش بازی کنار پاهایش رفت.

وی گفت: به نظر ما درست نیست و امیدواریم جمعیت خودشان را کنترل کنند اما داور خیلی کمک کرد و نگذاشت بازی ادامه پیدا کند. مخاطب هم ناراحت است. حامد لاک در این مسابقه سه بار خودش را به زمین انداخت که فکر کنم حامد لاک فقط 15 دقیقه تلف کرد. ساده ترین کار چیست؟ این که بازی را بخوابانید و ریتم تیم ما را بیاندازید، بیایید در تونل و بگویید ما نمی گذاریم بازی برود. پرتاب آب معدنی شرطی است که طرف مقابل حیات نداشته باشد؟ من از این قاضی شکایت دارم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: فکر می کنم تیم ما امروز در نیمه دوم ریتم بالایی داشت و تیم مس رفسنجان را تحت فشار قرار دادیم. طبق آمار منتشر شده، مس رفسنجان تا به حال در مقابل این تیم تحت فشار نبوده است. اما ما واقعاً آنها را تحت فشار قرار دادیم، اما داور اتلاف وقت را برای آنها بسیار آسان کرد. اجازه ندادند شرایطی که ما می خواستیم کار کنیم.

رجبی در پایان گفت: فکر می کنم برخی از تیم های اهواز این ترفند را انجام می دهند و از داوران می خواهیم حداقل اجازه بازی اهواز را بدهند. داور سه بار بازی را به دلیل دو کارت زرد روی نیمکت متوقف کرد. تماشاگر باشید، وقتی تیم شما حمله می کند و داور برای توقف بازی سوت می زند چه می کنید؟ در مورد مسائل فنی هم می توانم بگویم که داور واقعا به فولاد اجازه داد بهتر و تهاجمی تر بازی کند. از داوران می خواهم اجازه دهند بازی برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا