عمومی

خرید بک لینک pbn را از کدام سایت انجام دهیم؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

خرید بک لینک پی بی ان

بک لینک PBN و یا همان روش لینک سازی PBN (پی بی ان) یکی از متدهای لینک سازی می باشد که قدرت بسیار زیادی جهت افزایش رتبه سایت شما در گوگل دارد و جهت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در کوتاه ترین زمان، بدون شک نیازمند این متد خواهید بود. اما لازم می دانیم توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه دهیم تا بیشتر با این متد آشنا شوید.

لینک سازی pbn

پیش از خرید بک لینک پی بی ان (PBN) به چه مواردی باید توجه داشت؟

لینک سازی PBN و دریافت بک لینک PBN از جمله لینک سازی های بسیار بسیار قدرتمند می باشد. از همین رو، لازم است پیش از ثبت سفارش، به پیشنیازهای اجرای PBN توجهات لازم را داشته باشید. مواردی که لازم است پیش از اجرای این متد و همینطور پس از اجرا به آن توجه داشته باشید به شرح زیر است:

از تاسیس سایت شما حداقل 1 الی 3 ماه سپری شده باشد.در صورتی که سایت شما محتوا محور می باشد، کلیه فاکتورهای لینک سازی داخلی را رعایت و اجرا کرده باشید.
محتوای سایت شما از نظر منحصربفرد بودن و رعایت اصول سئو و چگالی کلمه کلیدی کاملاً رعایت شده باشد.
عنوان محتوا با دقت و ظرافت حداکثری انتخاب و اعمال شده باشد.
توصیه می شود پیش از اجرای PBN ، لینک سازی در شبکه های اجتماعی، حتی به صورت محدود انجام شده باشد و لینک ها توسط گوگل شناسایی و ایندکس شده باشند.
قالب سایت شما بهینه و دارای سرعت لود بالا باشد.
در صورتی که صفحه شما محتوا محور نبوده و یک صفحه فرود محسوب می شود، لازم است یک مقاله حداقل 600 کلمه ای تهیه و پیش از ثبت سفارش به بخش پشتیبانی ارسال نمائید. همچنین می توانید سفارش تولید محتوا را در سایت آی آر سوشال ثبت نمائید تا یک مقاله مرتبط با حوزه کاری شما به صورت تخصصی تدوین و نگارش گردد.
پس از اجرای متد بک لینک PBN لازم است محتوای سایت و یا صفحه فرود خود را به روزرسانی نموده و همواره به روز نگه دارید.

بهترین سرویس بک لینک PBN ایران

اگر به دنبال خرید بک لینک PBN برای سایت و یا پروژه های خودتان هستید، دانیال طاهری فر یکی از بهترین و با کیفیت ترین این سرویس ها را ارائه می دهد.

قیمت منصفانه و سرویس متفاوت و با کیفیت دانیال طاهری فر می تواند به شما کمک کند تا سایت خودتان را به رتبه های بهتری برسانید.البته فراموش نکنید که انتظار نابجایی در این زمینه نداشته باشید و بک لینک PBN را هم به چشم یک رپوتاژ قوی ببینید، نه بیشتر.

برای دریافت سرویس بک لینک پی بی ان به سایت دانیال طاهری فر مراجعه کنید :

https://danialtaherifar.ir/pbn-backlink/

سفارش بک لینک PBN (پی بی ان)

اگر به فکر اجرای لینک سازی PBN افتاده اید و تخصص کافی در این زمینه ندارید جای هیچ نگرانی نیست. تیم آی آر سوشال با اجرای این متد برای هر صفحه و کلمه کلیدی که مدنظر دارید شما را یاری خواهند کرد. کافیست از طریق دکمه زیر اطلاعات درخواستی مورد نیاز را تکمیل و سفارش خود را ثبت نمائید. پس از ثبت سفارش و اتمام اجرا، گزارش کار و لیست کلیه لینک های ساخته شده برای شما ارسال خواهد شد.

لینک سفارش لینکسازی پی بی ان: https://irsocial.net/بک-لینک-و-لینک-سازی-pbn[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا