ورزش

خداحافظی استقلال با دیاباته از راه دور؟!

خداحافظی استقلال با دیاباته از راه دور؟!

دقیقاً 227 روز از ترک شیخ دیبت از ایران می گذرد و این ستاره خارجی به فرانسه سفر کرده و اکنون کار به چنان مرحله ای رسیده است که هیچ کس دیگری از او نمی داند.

قرار بود مهاجم مالی استقلال جمعه گذشته برای شرکت در تمرینات تیمش به تهران سفر کند اما طبق گفته مسئولان این باشگاه ، وی به دلیل قوانین ویروس کرونا نمی توانست اجازه سفر به ایران را بگیرد. قانون پزشک قانونی ایران تصریح کرده است که برای ورود به ایران باید مدتی از افراد خارجی جدا شوند. مشخص نیست که چرا دیابت به فرانسه رفته و چه سرنوشتی در انتظار اوست.

بعلاوه ، دیابت ادعای او را مدتهاست که قبول نمی کند و از پرداخت نشدن حقوقش توسط باشگاه ناراحت است. از طرف دیگر قرارداد دیابت با استقلال در تاریخ 30 ژوئیه به پایان می رسد و مسئولان استقلال پس از بازگشت به ایران در تلاش بودند با دیابت قرارداد ببندند تا این بازیکن بتواند تا پایان فصل برای تیمش بازی کند.

اما اکنون ، هشت روز مانده به پایان قرارداد دیابت ، هیچ اقدامی در مورد ادعای وی صورت نگرفته است ، توافقی برای امضای اصلاحیه قرارداد این بازیکن حاصل نشده است و زمان بازگشت وی به ایران مشخص نیست.

در چنین شرایطی اگر در روزهای آینده مسئله بازگشت بیماران دیابتی و مسئله حقوق وی حل نشود ، شاهد پدیده تلخی خواهیم بود. اتفاقی که بسیاری پیش بینی کرده و ممکن است اتفاق بیفتد. وی پس از انقضا پیمان دیابت در تاریخ 30 ژوئیه به ایران برنخواهد گشت ، اما در خارج از کشور رسماً با استگلا خداحافظی خواهد کرد و در پذیرش خواسته های خود متفاوت عمل خواهد کرد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این بازیکن در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد و سرانجام چه اتفاقی برای دیابت Estegalale خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید: جلسه فوری در فدراسیون فوتبال

253 251

دکمه بازگشت به بالا