استانی

حضور میدانی در واحد های تولیدی، حل مشکلات این واحد ها را در پی دارد

حضور میدانی در واحد های تولیدی، حل مشکلات این واحد ها را در پی دارد

دنیای 77 / کام استاندار قم گفت: اجرای طرح توسعه شهرک صنعتی شکوهیه این شهر را به یک کارگاه عظیم ساختمانی تبدیل کرده است.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم از چندین واحد واقع در شهرک صنعتی شکوهیه دیدن کرد و ضمن حضور در دومین کارگروه تسهیل تولید در استان و رفع موانع برنامه سه شنبه اقتصادی خود ، از چندین واحد واقع در شهرک صنعتی شکوهیه بازدید کرد و یک واحد تولیدی و ویترین محصولات را افتتاح کرد. نمایشگاه.
فرماندار کام با اشاره به برنامه های بازرسی میدانی هفتگی و منظم در واحدهای تولیدی ، افزود: با ظهور در کارخانه ها و در بین تولیدکنندگان ، مشکلات و موانع تولید در این بخشها به طور کامل بررسی شده و تصمیمات مناسبی برای غلبه بر آنها گرفته شده است. دستورات لازم صادر می شود.

وی با بیان اینکه در برنامه امروز ، تولیدکنندگان همچنین موضوع حق بیمه تامین اجتماعی کارگران واحد تولیدی مورد بازدید را مورد بحث قرار دادند ، افزود: این تصمیم خوبی بود و امیدواریم نتایج حاصله مشکل را حل کند.

سرمست با تاکید بر لزوم ادامه حضور مدیران در زمینه های مربوطه ، ادامه داد: با وجود مشکلات ناشی از تحریم ها و بحران کرونا در کشور ، می توان حضور میدانی و ارتباط رودررو بین مدیران و تولیدکنندگان و صنایع مختلف را تسهیل کرد. . بخشی را ارائه دهید و در موارد مختلف بازتر کنید

فرماندار کوم با بیان موفقیت آمیز برنامه راهبردی استان برای رفع موانع تولید گفت: “خوشبختانه در سه سال گذشته هیچ واحد تولیدی تعطیل نشده و چندین واحد تولیدی متوقف شده احیا شده است.”
سرماستو همچنین به برنامه ارتقاء زیرساخت های منطقه و شهر صنعتی Generation Generation و تکمیل زنجیره تولید اشاره کرد و امروز این شهر به یک کارگاه بزرگ ساختمانی تبدیل شده است.

ممکن است ذکر شود که فرماندار کوم از واحد تولیدی سلامت صنعت باولی ، واحد تولیدی مبین آنلاین ، تولیدکننده شکلات و آرایشگاه بزرگ در بیمارستان و بخش پزشکی بازدید کرد. در برنامه سه شنبه اقتصادی امروز.

همچنین سه خودروی آتش نشانی جدید شهرک صنعتی شکوهیه که به دستور فرماندار پیگیری و آماده بهره برداری شد به مناسبت روز آتش نشانی به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا