حوادث و رویداد

حریق در یک کارگاه صنعتی در تهران/ مصدوم شدن سه آتش نشان حین عملیات

حریق در یک کارگاه صنعتی در تهران/ مصدوم شدن سه آتش نشان حین عملیات

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: سه آتش نشان در آتش سوزی یک کارگاه صنعتی مجروح شدند.

سید جلال ملکی در گفت وگو با دنیای 77 اظهار داشت: آتش سوزی در یک کارگاه صنعتی در گلدسته پارا بالاتر از خط ریلی ساعت 5:56 عصر امشب به سیستم 25 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گزارش شد که بلافاصله سه آتش سوزی به دنبال آن رخ داد به ایستگاه با امکانات کامل اعزام شد.

وی ادامه داد: صحنه حادثه یک گاراژ با مساحت بیش از 4000 متر بود که چندین سوله با کاربری های مختلف در آن وجود داشت. این سوله ها ، حدود 40 متر زیر زمین ، نیز آتش گرفتند. این سایت برای تولید پلاستیک مورد استفاده قرار گرفت و چندین وسیله انفجاری و بشکه در آن قرار داشت.

ملکی افزود: اطلاعات نشان می دهد که آتش سوزی در زیرزمین شروع شده است ، بنابراین هم زیرزمین و هم قسمت اصلی سوله آتش گرفت.

ملکی گفت: آتش نشانان از هر دو طرف عملیات را آغاز و وارد شدند که به یکباره بخشی از سقف زیرزمین تخریب شد و بخشی از دیواره های جانبی و سه آتش نشان که مشغول کار بودند از بین رفت. آنها زخمی شدند.

وی ادامه داد: این افراد از ناحیه پا ، شانه و کمر دچار آسیب دیدگی شده اند که با اقدامات اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

ملکی گفت: در ادامه عملیات آتش سوزی خاموش شد و از سرایت آتش به سایر سوله ها جلوگیری شد. سربازان در حال مشاهده و ایمن سازی سایت هستند.

وی با اشاره به مجروح شدن یا شهادت آتش نشانان گفت: این نشان دهنده کار سخت و طاقت فرسای آتش نشانانی است که همیشه در معرض خطر هستند ، آتش نشانان برای نجات جان و مال خود همیشه جان خود را فدا می کنند. و در راستای توافق با هموطنان خود ، آنها مسئولیت های خود را انجام می دهند ، اما این یک تعامل دو طرفه است و من از شهروندان می خواهم که برای محافظت از محل کار و محل سکونت خود گام بردارند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا