حوادث و رویداد

حریق انبار کفش در محدوده خیام

حریق انبار کفش در محدوده خیام

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه در منطقه خیام رخ داده است.

سید جلال ملکی در گفت وگو با دنیای 77 وی گفت: در ساعت 25 و 30 دقیقه امروز آتش سوزی در سیستم 25 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در ساختمانی در خیابان خیام شمالی رخ داد و بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی از جمله یک خودرو در پی آن قرار گرفتند. تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در اینجا اظهارات این است که به دلیل عرض کم برخی از قسمت ها در قسمت مرکزی تهران ، وسایل نقلیه بزرگ نمی توانند وارد این چاه کوچه شوند و آتش نشانان با تأمین آب به محل حادثه رسیدند.

ملکی گفت: محل آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی است که احتمالاً مورد استفاده مسکونی بوده اما به فروشگاه کفش تبدیل شده است. کفش های تولید شده عمده در طبقه همکف و دو طبقه دیگر نگهداری می شدند ، دو طبقه فوقانی کاملاً قابل احتراق بودند.

وی افزود: با آغاز عملیات آتش نشانان ، آتش سوزی به ساختمانهای مجاور سرایت کرده و از داخل سقف وارد ساختمان و از گسترش آتش به طبقه دوم و مناطق اطراف آن جلوگیری کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تأکید کرد: چند ساختمان مجاور به دلیل دود تخلیه و آتش سوزی مدتی خاموش شد و آتش نشانان در حال جستجو و ایمن سازی محل هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا