عمومی

«حامی کارت» خبرنگاران یزدی رونمایی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

«حامی کارت» خبرنگاران یزدی رونمایی شد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجید جوادیان زاده ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ، شنبه در یک نشست خبری در خانه مطبوعات یزد از حامی کارت روزنامه نگاران رونمایی کرد.

وی گفت: خبرنگاران یزد مانند بسیاری از مشاغل دیگر تحت تأثیر شیوع بیماری ویروس کرونا قلب قرار گرفته اند و بسیاری از آنها از مشکلات اقتصادی رنج می برند که باید برطرف شود.

مدیر خانه مطبوعات یزد همچنین در این نشست گفت: ضامن كارت تمام اعضای خانه مطبوعات یزد و وابسته به روزنامه نگاران یزدی هستند كه فعالیت های خبری مطابق مطبوعات را ثابت كرده اند.

فرزاد فیجی با اشاره به اینکه تاکنون 173 خبرنگار از استان یزد تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند ، افزود: این کارت برای خرید اقلام ضروری خبرنگاران از فروشگاه پیمانکار صادر شده است.

وی یادآور شد: این کارت دائمی بوده و در هر جای کشور قابل استفاده است و از این پس خدمات رفاهی خانه مطبوعات از طریق این کارت در اختیار خبرنگاران قرار می گیرد.

فیضی در این جلسه همچنین به آثار رسیده به دبیرخانه دومین جشنواره مطبوعاتی Ason Tu در استان یزد اشاره و اظهار داشت: این آثار در حال حاضر توسط سه قاضی مورد قضاوت قرار می گیرند و آثار اختتامیه پس از دادرسی است.

دکمه بازگشت به بالا