ورزش

جمله جالب افشین پیروانی درباره جام آسیا

جمله جالب افشین پیروانی درباره جام آسیا

به گزارش خبرگزاری دنیای 77؛ افشین پیروانی درباره جلسه هماهنگی قبل از بازی پرسپولیس و اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا می گوید: جلسه هماهنگی بازی به عنوان وبینار برگزار شد. در روزهای گذشته آنها تمام لباس های تیم را بررسی کرده بودند. تیم ما کاملا قرمز بازی خواهد کرد و دروازه بان های ما نیز به همان اندازه سیاه خواهند بود. اولسان با پیراهن آبی و پیراهن زرد دروازه بان بازی خواهد کرد. آنها همچنین وضعیت گزینه ها و اینكه بازیکنان ذخیره پشت نیمكت نشسته اند را توضیح دادند. ما پنج گزینه داریم و اگر بازی وقت اضافه باشد ، ما یک گزینه اضافی داریم و همه تعویض ها باید در سه مرحله انجام شود. به هر حال ، قوانینی وجود داشت که ما قبلاً می شناختیم. قهرمان ، انشاالله فقط قهرمانی است. پس از پایان بازی ، تیم قهرمان در زمین خواهد بود و تیم بازنده باید بلافاصله به رختکن برود. سرانجام ، قوانین سختگیرانه ای وضع شده است و تیم قهرمان باید در مراسم قهرمانی از نقاب استفاده کند. سپس آنها بهترین بازیکن ، بهترین گلزن ، بهترین دروازه بان را تعیین می کنند. انشاالله قهرمان می شویم و در تیم و هواداران شادی می کنیم.

وی با اشاره به سرمربی تیم اولسان کره در بازی به یادماندنی و پیروزی 2-2 ایران مقابل کره در آن تیم گفت: “اتفاقاً ما در آسانسور هتل بودیم و صحبت کردیم.” فکر می کنم یکی از دو گل کره توسط همان مربی ، اولسان به ثمر رسید. همانطور که بچه ها می گویند ، ما کری را تازه شروع کردیم ، اما این نیست ، ما حقیقت را گفتیم. ما به گذشته بازگشتیم و انشاالله آن روز آنقدر خوشحال بودیم که امیدواریم فردا قهرمان شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با اولسان در مورد شرایط بازیکنان این تیم تصریح کرد: خدا را شکر همه بچه ها خوب و سرحال هستند و یکی دو ساعت دیگر تست تاج نهایی را می دهند. همه بازیکنان در سلامت کامل هستند. کادر فنی ، مدیریت و تدارکات باشگاه سخت کار می کنند. اگر تیم به این مرحله برسد ، نتیجه تلاش زیاد است. مهمترین چیز دعای خیر هواداران است و همه اعضای تیم به خوبی می دانند که میلیون ها ایرانی در انتظار نتیجه این بازی هستند من می خواهم از کل باشگاه برای زحماتشان تشکر کنم. رسیدن به فینال آسیا کار آسانی نبود و امیدوارم با قاطعیت آخرین قدم را برداریم و قهرمان آسیا شویم.

یکی از پیروان گفت تیم پرسپولیس اجازه تمرین در زمین اصلی ورزشگاه الجنوب را ندارد که اعضای تیم را آزار داد: “ما سخت کار کردیم و نامه های زیادی نوشتیم. ما حتی به صورت جداگانه صحبت کردیم ، AFC موافقت کرد ، اما آنها گفتند “این یک استاندارد قابل قبول نیست. کشوری که می خواهد جام جهانی را میزبانی کند با یک جلسه تمرین برای زمین کاری از پیش نمی برد. ما عدالت و تعادل می خواستیم. اولسان در این زمین بازی کرد. من همچنین در جلسه هماهنگی بازی اعتراض کردم. استادیوم چقدر فاصله دارد؟ این ، ما حتی آن را نمی دانیم. بحث این بود که ما باید یک جلسه تمرین داشته باشیم. به نظر من آنها در این مورد بی گناه بودند. با این حال ، انشالله که خدا بخواهد ، همه تلاش خود را می کنیم و باید بهترین تلاش خود را انجام دهیم. اگر زنده هستیم ، باید جام را ببریم.

255 252

دکمه بازگشت به بالا