عمومی

جزئیات طرح جدید مقابله با کرونا

جزئیات طرح جدید مقابله با کرونا

براساس پایگاه داده دنیای 77 ،
دکتر ایرج حریرچی امشب در تیتر یک شبکه خبری این خبر را اعلام کرد: همچنین ستاد استان کرونا تصویب شده است تا در صورت لزوم این پروژه را در سایر شهرها اجرا کند.

معاون وزیر بهداشت همچنین درباره برنامه محیط زیست برای مبارزه با تاج و استفاده از قابلیت های یکپارچه سازی آن توضیح داد:

حریرچی افزود: وزیر بهداشت به روسای دانشگاه های علوم پزشکی دستور داده است كه با برنامه ریزی و اقدامات مناسب طی سه ماه آینده تعداد موارد و بستری در بیمارستان را 50 درصد و تعداد مرگ و میر را 30 درصد كاهش دهند.

وی افزود که از ساعت 9 شب هنوز تصمیمی درباره منع رفت و آمد گرفته نشده است.

معاون وزیر بهداشت با اشاره به راهکارهای کنترل بیماری عروق کرونا گفت: افراد در صورت آلوده بودن باید با شماره 4030 تماس بگیرند و در صورت لزوم برای معالجه به بیمارستان مراجعه کنند.

دکتر حریرچی گفت: ما 3 میلیون آزمایش وارد می کنیم و تولیدکنندگان داخلی آزمایشات را طی یکی دو هفته آینده تولید می کنند.

معاون وزیر بهداشت گفت: تا زمانی که تعداد نسل های ما بالای 1 نفر نباشد ، به این معنی است که در شرایطی قرار داریم که بیماری در حال شیوع و گسترش است و خوب نیست و باید تعداد نسل های زیر یک کاهش یابد.

وی با اشاره به مرگ روزانه 400 نفر از افراد برتر دنیا در کشورمان گفت: ما باید دست به دست هم دهیم و از پروتکل و فاصله اجتماعی پیروی کنیم تا تعداد مرگ به صفر برسد ، باید خود را نجات دهیم.

حریرچی گفت: “هنوز هیچ دارویی برای درمان بیماری کرونا قلب کشف و تولید نشده است.”

دکتر تقی ریحی رئیس بیمارستان رسول اکرم و دکتر تبرشیو کرونا رئیس بخش بیماری های عفونی بیمارستان مسیح دانشوری ابراز نگرانی در مورد تعداد بالای بیماران بستری و بیمار بحرانی کردند. البته باید توجه داشت که وقتی ریه های فرد درگیر می شود ، باید فوراً در بیمارستان بستری شود تا احتمال درمان کاهش نیابد.

فیلم کامل برای برنامه عنوان امشب:

در حال بارگذاری …

دکمه بازگشت به بالا