عمومی

جریمه 75 میلیاردی برای سوءاستفاده کنندگان از کرونا

یاسر رییگانی با اشاره به اینکه تاکنون 545 پرونده حاملگی نقض برنامه های بهداشتی و درمانی بیماری عروق کرونا ویروس قلب صورت گرفته است ، اظهار داشت: دولت به دلیل نقض مقررات میلیارد ها ریال جریمه شده است.

سخنگوی آژانس پناهندگان صبح امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود درباره آمار و اثربخشی محکومیت های دولتی توضیح داد: از اول فروردین تا تیرماه 1355 ، 2655 پرونده در کالاها و خدمات ، بهداشت و درمان و پزشکی و قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است. آموخته می شود که 119.914 پرونده محکوم شده اند و به متخلفین 16000 میلیارد ریال جریمه شده اند.

وی اضافه کرد: در همین زمان 94.1.7 پرونده تشکیل شده و به مجازات اعدام ارجاع شده است که از این تعداد 61 هزار و 616 پرونده اعدام شده و عاملان آن به دولت 7777 میلیارد میلیارد پوند و 226 میلیارد تومان پرداخت کرده اند. آنها شاکی خصوصی شدند و به تومان پرداخت کردند.

وی با توجه به آمار و عملکرد سازمانهای محکوم در زمینه سلامت مرتبط با بیماری انسداد قلب و عروق ، گفت: در برنامه نظارت بر سلامت 65 هزار و 545 پرونده ایجاد شده است که برای آن 54040 پرونده محکوم شده و متخلفان نیز توسط دولت 1 میلیارد میلیارد ریال جریمه شده اند. محکوم شده است

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: در برنامه نظارت بر سلامت ، 6 هزار و 636 هزار ماسک ، 5 هزار و 538 هزار لیتر الکل و ضد عفونی کننده ، 75 هزار و 461 هزار جفت دستکش و 68 هزار لباس بیمارستانی شناسایی شده است که بیشتر آنها متعلق به استان تهران است. ، قم ، آذربایجان غربی و ایران.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی محکوم علیه برای افزایش هزینه تخلفات و جلوگیری از تکرار تخلفات ، اظهار داشت: “در نتیجه پیشنهاد و پیگیری وزیر دادگستری ، اصلاح ماده 26 قانون مجازات اسلامی در اردیبهشت سال 1999 تصویب شد.” کابینه همچنین 59 جرم تبرئه شده را برای به روزرسانی و تأیید در اواخر هفته جاری مطرح کرد.

ریگانی با اشاره به تعدادی از قوانینی که در این به روزرسانی در 59 عنوان تخلف اصلاح می شود ، گفت: کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی که مربوط به تجزیه سیستم اقتصادی مصوب سال 1990 ، مجازات مجازات در سال 1996 و مجازات تخلف در برابر قانون و هنجارهای قانونی است ، نیز اصلاح شد.

سخنگوی سازمان بازنشستگان با اشاره به نظارت بر بخش خودرو اظهار داشت: “وزیر سکوت در بخش خودرو اعلام کرده است که امسال 1 میلیون و 28،000 خودرو توزیع می شود و ما درخواست می کنیم این توزیع ها مناسب و فصلی و تا پایان تیرماه انجام شود. سوم ، 400000 اتومبیل در بازار توزیع می شود ، گویا تعداد خودروهای توزیع شده تاکنون از زیر 18000 رفته است.

وی گفت: “در مورد خودرو ، ما بین بازار و کارخانه 60 تا 18 درصد قیمت را بالا می بریم و امیدواریم که تحویل به موقع این مشکل را برطرف کند.”

سخنگوی انجمن بازنشستگان نظارت بر مسکن افزود: ما با توجه به اینکه قانون مشخصی برای مقابله با تخلفات مسکن نداریم ، واقعاً در مذاکره در مورد رانت و فروش بسته ایم. از “سقف قیمت” برای باز کردن دست سازمان مجازات استقبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا