ورزش

جدیدترین اخبار کرونایی در ایران/ کووید ـ 19 جان نوزاد یک‌روزه را گرفت/ تخت‌های آی.سی.یو برخی بیمارستان‌ها تکمیل شد + نمودار و نقشه

گروه استان های خبرگزاری آنا – حسین بزاری؛ در موج چهارم ، کوید -19 با تمام وجود و قدرت به هموطنان و مردم جهان حمله کرد و هدفش کشتن جان انسان و ریه ها بود.

مقامات وزارت بهداشت ، پزشکی و آموزش پزشکی هشدارهای لازم را برای رعایت پروتکل های بهداشتی و مسافرت ها به بومیان دادند ، اما با عادی شدن برخی افراد و غلبه بر بی صدا خطرات کرونا ، اکنون بیمارستان ها مملو از بیمارانی است که به ویروس کرونا آلوده شده اند.

روزهای اضطراب گذشته است

برخلاف ادعای برخی از کارشناسان مبنی بر ضعیف بودن Covid-19 نسبت به روزهای زمستان در روزهای قبل از تابستان ، یک مطالعه میدانی نشان می دهد که این ادعاها و ادعاها هیچ پایه علمی ندارند. این اتفاق افتاده و بسیاری از میهن پرستان جان خود را از دست داده اند.

آخرین اخبار تاج ایران / دمپایی های تاج چهره شهرها را قرمز کرده است / ریه های مردم سوغات نوروز + نمودارها و ریشه های نقشه

رفتار غیرمسئولانه برخی میهن پرستان و سهل انگاری برخی از کارگردانان ، هیولای نهفته کرونا را زنده کرده و به زندگی عمومی وارد کرده است.

آخرین اخبار کرونا نیوز / کرونا چاپراپک چهره شهرها را قرمز می کند / ریه های مردم سوغات نوروز + نمودارها و ریشه های نقشه

جای تأسف است که کادر پزشکی بیش از یک سال است که برای ارائه خدمات به بیماران ویروس کرونا سخت کار می کنند و پزشکان و کادر پزشکی نیز به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خسته شده اند.

استان زنجان در راه تکمیل ظرفیت بیمارستانها و مراکز درمانی است

زنگبار استانی است که بسیاری از هموطنان ما در ایام نوروز به این استان سفر کرده اند ، صرف نظر از روش بهداشتی و حتی برخی از بیمارانی که به زنگبار سفر کرده اند و از آزمایش مثبت تاج مطلع بوده اند ، آن را به افراد دیگر منتقل کرده اند.


بیشتر بخوانید:

شهرهای قرمز را به شهرهای سیاه منتقل کنید

فاجعه کرونا توسط دورهام تکمیل شد

چرا موج چهارم را گرفتیم؟

تاج برزیل رسیده است؟

آغاز رسمی موج چهارم تاج در برخی از مناطق کشور

سیم پیچ های کرونا پیچیده تر شدند + نمودارها و نقشه ها

طعم رستوران ها مانند تاج است

موج چهارم خطرناک کشور

جدول تاج بیشتر در شهرها گسترش یافت

Kovid Rebellion – 19 این بار ناجورتر از قبل است

جوانان هدف اصلی تاج انگلیس هستند

تاج انگلیس برافراشته شد

طوفان کوید – به رهبری 19 تاج انگلیس


این مطالعه نشان داد که بیمارستان های استان زنجان در حال پر شدن هستند و در آینده می توان ظرفیت مراکز درمانی را پر کرد.

از طرف دیگر ، علی رغم هشدارهای کارشناسان بهداشت ، برخی افراد از پیروی از پروتکل های بهداشتی امتناع می ورزند و خانواده و سایر هموطنان خود را در معرض خطر قرار می دهند.

روزی نوزاد به علت بیماری عروق ویروس کرونا درگذشت

طبق مطالعات میدانی ، یک نوزاد یک روزه در شریان ویروس کرونا هریسین (استان کارامانشاه) در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاه این شهر درگذشت.

این اتفاق غم انگیز زمانی رخ داد که مادری در انتظار فرزندش بود و فقط یک روز قادر به دیدن فرزندش بود.

تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستانی در بیمارستان بیکرالعلوم اهر

به گفته مسعود تربتی ، مدیر بیمارستان العلوم در اهر بکر ، به دلیل سهل انگاری برخی از هموطنان و حضور عادی شهر ، وضعیت شهر نامناسب نیست.

تربتی گفت: “متأسفانه تمام تخت های بیمارستان بیکرالعلوم اهر مملو از بیماران ویروس کرونا است.” بنابراین در حال حاضر تختخالی خالی برای پذیرش بیماران ویروس کرونا نداریم.

رئیس بیمارستان بیکرالعلوم احر گفت: وضعیت اکثر بیمارانی که به بیمارستان بیکرالعلوم اهر ارجاع می شوند وخیم است.

کار روی تخت ICU در بیمارستان ولیعصر بیرجند در حال اتمام است

به گفته مقامات بهداشتی در استان خراسان جنوبی ، بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند رو به پایان است و بیماران عمدتا از خانواده هایی هستند که در ایام نوروز به مسافرت می روند.

متأسفانه اکثر جوانان مراجعه کننده به بیمارستان در استان خراسان جنوبی دارای مشکلات جدی در ریه هستند.

وضعیت وخیم کرونا در استان سیستان و بلوچستان

در حال حاضر ، شیوع ویروس کرونا در استانهای سیستان و بلوچستان بسیار شدید است و روز به روز بر تعداد افراد وخیم مبتلا به ویروس کرونا افزوده می شود.

در استانهای سیستان و بلوچستان ، 143 نفر یک شبه به بیماری عروق ویروس کرونا مبتلا شده اند و یک نفر در این مدت به دلیل بیماری ویروس کرونا قلب درگذشته است.

وضعیت بیماران ویروس کرونا در استان رجوی ، خراسان

در حال حاضر هزار و 227 بیمار ویروس کرونا در استان خراسان رضوی بستری هستند و تعداد بیماران بستری در بیمارستان استان از ابتدای سال جاری به بیش از 130 نفر در روز رسیده است.

همچنین ، تعداد بیماران کرونری که در بخش مراقبت های ویژه خرسان رجوی پذیرفته شده اند ، به 200 نفر رسیده است ، و در نتیجه مرگ و میر در این استان دو برابر می شود.

شهرهایی که از نارنجی به قرمز تغییر کرده اند

در چند روز گذشته رنگ استانها تثبیت شده و تعداد شهرهای سرخ در یک روز 257 شهر بوده است ، در 24 ساعت گذشته وضعیت بدتر شده است و اکنون زندگی هر شهروند توسط Covid-19 تهدید می شود ، به ویژه تاج انگلیس.

متأسفانه ، این قانون شهرهایی با وضعیت نارنجی و زرد را دوباره به قرمز و نارنجی تبدیل کرده است و با این وضعیت باید منتظر روزهای سخت باشیم.

آخرین اخبار تاج ایران / دمپایی های تاج چهره شهرها را سرخ کرده / ریه های مردم سوغات نوروز + نمودارها و ریشه های نقشه

بر اساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، 295 شهر سرخ و 99 شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند و با تصویب ستاد تاجگذاری ملی ، سفر به “قرمز” و “نارنجی” به “شهرها” ممنوع است. “

همچنین 45 شهر زرد و فقط 9 شهر آبی هستند.

شهرستان کلیبر و ملکان در آذربایجان شرقی ، کالدوران و سردشت در آذربایجان غربی ، پارس آباد در آلبیل ، خلخال ، سرعین ، گرمی و مشگین شهر ، چادگان در اصفهان ، اشتهارد در استان البرز ، جذابیت در ایلم সির ر Il ، ایلمه سیروان ، تهران اومالی تهران. بردسکن ، ترابات جام ، کاشمر در استان خراسان رجوی ، جاجرم و گرمه در استان خراسان شمالی ، جاجانه سلطانیه ، استهبان ، بوانات ، پشارگر و استان فارس ، کارسانر برسیر ، گوراخپور در استان کرمانشاه ، سیاکال ، شفت و ماسال در استان ، جزیره کیش در استان هرمزگان و اسدآباد در استان حمدان. در 24 ساعت گذشته تغییر رنگ داده و در وضعیت خوبی قرار دارد قرمز قرار داشت.

همچنین شهرهایی که از زرد به نارنجی تغییر رنگ داده اند عبارتند از: کوثر و نیر در اردبیل ، اصفهان ، جوین و خلیل آباد در خراسان رجوی ، کریشناس مانه و سملگان در خراسان شمالی ، ایزرود در استان زنجان ، علی آباد و کلله در استان گلستان و کشاورزان بافق در استان یزد.

آخرین اخبار تاج ایران / دمپایی های تاج چهره شهرها را سرخ کرده / ریه های مردم سوغات نوروز + نمودارها و ریشه های نقشه

از طرف دیگر شهرها شوش در استان خوزستان ، سپیدیان در استان فارس و بم در استان کارمان آنها با تثبیت روند پذیرش در بیمارستان ، وضعیت خود را از قرمز به نارنجی تغییر داده اند.

با توجه به مقر ملی کرونا در شهر سرخ ، بنا به صلاحدید بالاترین مقام ، حضور کارکنان ارائه دهندگان خدمات مورد نیاز 50٪ کاهش یافته است. حضور پرسنل در سایر ادارات و دفاتر نیز به میزان دو سوم کاهش می یابد.

مدارس ، دانشگاه ها ، سمینارها و م institutionsسسات آموزش عالی در شهرهای قرمز و نارنجی نیز کاملاً تعطیل هستند.

در شهر قرمز و نارنجی ، نماز جمعه ، مساجد ، نماز جماعت روزانه و مراسم مذهبی ممنوع است.

در شهرهای اورنج ، حضور دستگاه های ضروری ارائه دهنده خدمات و کارمندان دفتر یک سوم کاهش یافته است. همچنین نیمی از کارمندان سایر دستگاه ها ممکن است در دفاتر حضور داشته باشند.

از آمار امروز (24 آوریل) همه مراکز استانها در وضعیت قرمز قرار دارند و اوضاع وخیم تر شده است.

نام شهرهایی که وضعیت قرمز و نارنجی دارند این است که سفر به این شهرها ممنوع است و متخلفان به ترتیب ده میلیون و 500 هزار تومان جریمه می شوند. اینجا بخوانید

انتهای پیام / 4078 /

دکمه بازگشت به بالا