عمومی

جان باختن ۹۲۹ نفر از آغاز شیوع ویروس کرونا در کردستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جان باختن ۹۲۹ نفر از آغاز شیوع ویروس کرونا در کردستان - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، فرزین رضایی گفت: طی 24 ساعت منتهی به 31 دسامبر هزار و 163 مورد جدید ویروس کرونا در استان کردستان شناسایی شده است.

رضا با اشاره به اینکه در حال حاضر 507 بیمار مبتلا به بیماری ویروس کرونا قلب در استان کردستان بستری هستند ، افزود: وضعیت 101 بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا در کردستان وخیم و در بخشهای ویژه است. آه تو. ج شما آنها در بیمارستان بستری شده اند.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ، 316 بیمار مبتلا به بیماری ویروس کرونا قلب در سنندج ، 31 بیمار در ساکجاج ، 43 بیمار در مریوان ، 37 بیمار. قروبه، 14 بیمار در بیجار ، 24 بیمار در کامایاران ، 13 بیمار در دیواندره ، 24 بیمار در بانه ، سه بیمار دهگلان و حداقل 2 بیمار در بیمارستان بستری می شوند.

وی با اشاره به مرگ پنج بیمار ویروسی کرونا در این مدت ، افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان کردستان 999 نفر فوت کرده اند که 3 هزار و 350 نفر در سنندج و یک میلیون و 163 هزار و 655 نفر در ساکیز بوده اند. قروبهکامایاران 3 نفر ، بانه 9 نفر ، دیواندر 5 نفر ، بیجار 43 نفر ، مریوان 92 نفر و 15 نفر دارد. دهگلان و سه نفر همه چیز دان بودند و در همه موارد استانداردهای بهداشتی و دستورالعمل های مربوط به تدفین رعایت می شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان تأکید کرد: نظارت بر فاصله اجتماعی ، استفاده از ماسک ، شستن منظم دست ها با آب و صابون ، اعمال سیاست های بهداشتی و قرنطینه تا شکسته شدن زنجیره این ویروس کشنده ، در غیر این صورت شاهد افزایش تعداد بیماران خواهیم بود. و ما بخاطر کرونا در استان کردستان خواهیم مرد.

دکمه بازگشت به بالا