عمومی

جابجایی شعب اخذ رأی در روز انتخابات ممنوع است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جابجایی شعب اخذ رأی در روز انتخابات ممنوع است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مههر ، محمود ثمین وی بر لزوم تمرکز بر روابط عمومی تأکید کرد و گفت که اکنون با گذشت زمان این بحران از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی بر گزارش روزانه فرماندار شهرستان و آخرین آمار ، داده ها و تغییرات تأکید کرد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با تأکید بر لزوم توجه ، دقت و حساسیت بیشتر به شعب دارای مشکل در شعب قبلی اظهار داشت: باید از ورود و خروج افراد مختلف به فرمانداران در روز انتخابات جلوگیری شود و هرگونه تردد باید انجام شود. فقط با کارت شناسایی معتبر

ثمین وی به اهمیت پیگیری سهمیه واکسن و روند تخصیص توسط وزارت کشور اشاره کرد و گفت که تزریق واکسن پزشک قانونی توسط عوامل اجرایی مراکز رای دهی در حال پیگیری است.

وی از ممنوعیت جابجایی محل های اخذ رای در روز انتخابات به استثنای حفاظت از مراکز رای دهی خبر داد و گفت: فرمانداران مراکز رای گیری الکترونیکی باید بتوانند هزینه های رای گیری را در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی و خرابی سیستم پیش بینی کنند. جیری برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در مراکز رای دهی ، می توان به طور دستی رأی گیری کرد و تعداد مراکز رأی دهی را افزایش داد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان با اشاره به آخرین نتایج صلاحیت کاندیداهای شورای اسلامی در مناطق شهری و روستایی گفت: طبق برنامه تنظیم مقررات نتایج نهایی اعلام می شود و استانداران نیز در مهلت قانونی اعلام می کنند.

ثمین وی با اشاره به لزوم انطباق کامل با پروتکل های بهداشتی در روز انتخابات ، بر ضرورت معرفی رابط بهداشت در ستاد فرمانداری و ارائه آموزش های لازم برای شرکت در شعبه در روز اخذ رای تأکید کرد.

وی افزود که رای گیری مطابق با تصمیم ستاد تاجگذاری ملی بود جیری در صورت حضور مردم در محل اخذ رأی ، انتخابات از ساعت 19:40 صبح روز 19 ژوئن آغاز می شود و تا ساعت 10 صبح روز شنبه ادامه دارد.

دکمه بازگشت به بالا