حوادث و رویداد

تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران

تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران

سرپرست سازمان اورژانس کشور ضمن تمجید از همکاری شهرداری تهران با اورژانس کشور گفت: همکاری شهرداری تهران با اورژانس کشور موجب سرعت بالای خدمات با کیفیت بالا و رضایتمندی شهروندان شده است.

به گزارش دنیای 77 ، دکتر کولیوند افزود: آموزش یکی از مسئولیت های خدمات اورژانس کشور است که با همکاری شهرداری تهران به خوبی انجام می شود.
او همچنین در مورد مدیریت بحران صحبت می کند؛ علاوه بر بهبود کیفیت خدمات در مواقع بحرانی ، همکاری خوب شهرداری تهران با اورژانس کشور موجب صرفه جویی و صرفه جویی در منابع شده است.
رئیس سازمان اورژانس امداد و نجات هوایی کشور در تهران افزود: بالشتک های بالگرد در مناطق مختلف تهران ساخته شده اند تا کار امدادرسانی بهتر و سریعتر انجام شود.
دکتر کولیوند گفت: در شرایط فعلی برای کمک به هموطنان خود به همدلی و درک متقابل احتیاج داریم و کمک های شهرداری نمونه بارزی از همدلی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی اورژانس کشور ، پیروز حناچی شهردار تهران در این نشست افزود: تیم مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند کلیه خدمات را به شهروندان ارائه دهد و همکاری با سازمان هایی مانند اورژانس کشور به ما در ارائه خدمات بهتر کمک می کند.

وی افزود: ما هنوز در شهر تهران با بحران جدی روبرو نشده ایم و بحران خدمات و همکاری های فعلی می تواند یک استراتژی برای آمادگی بیشتر و بهتر ایجاد کند.

شهردار تهران گفت: زیرساخت ها برای همکاری بیشتر فراهم شده و این تفاهم نامه در راستای همکاری های روزافزون است.

بنابراین ، طبق این گزارش ، هم اکنون بیش از 122 پایگاه اضطراری و 44 بالشتک بالگرد با همکاری شهرداری تهران در تهران مستقر هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا