عمومی

تعبیر سید شهیدان اهل قلم به هیچ وجه اغراق ادبی نبوده – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تعبیر سید شهیدان اهل قلم به هیچ وجه اغراق ادبی نبوده - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار میهر ، عصر امروز با حضور حجت الاسلام عباس محسنی به مناسبت سالروز شهادت سید شهید. آبانی (هوای زندگی)
گفتگوی مجازی درباره کار و افکار شهید سید مرتضی آبانی این برنامه توسط اداره كتابخانه های عمومی استان كارامانشاه برگزار شد.

در این برنامه حجت الاسلام عباس محسنی می گوید: طبیعت خارق العاده شهید آبانی این برای همه قابل توجه است و باید پرسید که در نتیجه ظهور چنین شخصیت هایی چه اتفاقی افتاده است.

گفت شهید است آبانی وی افزود: وی مانند حسن باقری ، معجزه امام خمینی (ره) به شهادت رسید آبانی رابطه ای مضاعف و عجیب با امام دارد و شباهت زیادی بین قلم او و امام در گنجینه های آسمانی وجود دارد.

مسئول مطالعه فعالیتهای شهدا آبانی وی گفت: توجه به تعبیر و معنی سید شهیدان اهل كلام و كلام و سه كتاب گنج آسمانی ، كتاب پیروزی حیات و خون كه بیان ادبی آن مورد توجه جامعه است ، ضروری است. .

وی ادامه داد: با این وجود ، چرا 9 کتاب دیگر شهید شده اند؟ آبانی این یک مشکل نظری و تحلیلی است و در مقابل کار برخی از مدعیان کلمه ای التقاطی در آنها وجود ندارد ، باید حذف شود.

محسنی با اشاره به اینکه تفسیر سید شهیدان از اهل کلام به هیچ وجه مبالغه ادبی نبوده و اگر این تعبیر نبود ، برخی موفق به حذف 9 کتاب می شدند ، افزود:.

او اصرار داشت که همسر شهید است آبانی او تمام مقاله ها و فیلم های خود را منتشر کرده و سنگ تمام گذاشته است: آبانی این یک بحث در مورد گذشته است ، اما همچنین نشان می دهد که هدف از بیان زندگی شخصی چیست و چگونه محدودیت ها و عفت کلمات را مشاهده می کنید.

محسنی به کسانی اشاره دارد که در مورد کنایه توضیح مساوی دارند فردیدی و حجر بودن آبانی وضعیت: آبانی هماهنگ با فکر هایدگر در انتقاد غربی از او نام برده شد و مشخص نیست منتقدان این مرجع کجا هستند.

مسئول مطالعه فعالیتهای شهدا آبانی وی افزود: علاقه مندان باید مستقیماً به 12 كتاب چاپ شده شهید مراجعه كنند آبانی سیر سفت را بازرسی و انتخاب کنید.

شایان ذکر است که فیلم کامل این نشست مجازی را می توان در صفحه اداره کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه مشاهده کرد.

دکمه بازگشت به بالا