حوادث و رویداد

تصادف زنجیره‌ای بیش از ۱۳۰ خودرو در جاده یخ‌زده تگزاس کشته داد

دست کم 9 نفر در اثر تصادف 133 وسیله نقلیه در جاده یخی در آمریکای جنوبی کشته و چندین نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش دنیای 77 ، “این حادثه در ایالت بین ایالتی ، نه چندان دور از مرکز فورت ورث ، در شرایطی رخ داد که برف و یخ به دلیل سرما و برف لغزنده بودند.

تصاویر منتشر شده از تصادفات منجر به فوت نشانگر آسیب دیدگی ماشین ها ، واژگونی کامیون ها و حتی اتومبیل ها به دلیل شدت برخورد است.

فورت ورث در ساحل غربی دالاس ، تگزاس واقع شده است.

جیم دیویس ، رئیس آتش نشانی فورت ورث به آسوشیتدپرس گفت: “چند نفر در وسایل نقلیه خود محبوس شده بودند و برای بیرون آوردن آنها به تجهیزات هیدرولیکی احتیاج داشتند.”

تصادف زنجیره‌ای بیش از ۱۳۰ خودرو در جاده یخ‌زده تگزاس کشته داد

مت جوادسکی ، سخنگوی مادراس ، یک سازمان غیرانتفاعی پزشکی مسئول خدمات آمبولانس در منطقه ، گفت که 336 نفر از مجروحان با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده و بیش از 655 نفر هنوز در بیمارستان بستری هستند. سه نفر از مجروحان به شدت مجروح شدند و بسیاری دیگر در محل درمان شدند.

به گفته مقامات CNN ، این حادثه تا عصر پنجشنبه ، به وقت محلی ، دست کم 9 کشته داشته است.

این حادثه در زمانی اتفاق افتاد که بسیاری از کارگران بیمارستان و اورژانس به محل کار خود می رفتند و کارگران شیفت شب در حال بازگشت بودند ، بنابراین برخی از مجروحان کارگران بهداشت و افسران فوریت های پزشکی یا افسران پلیس بودند.

امدادگران به آسوشیتدپرس گفتند که مأموران برای نجات مجروحان مراجعه کردند و دریافتند که برخی از آنها همکار هستند یا آنها را می شناسند.

به گزارش یورونیوز ، برف و یخ اکنون مناطقی از تگزاس ، ایندیانا ، کنتاکی و تنسی را درنوردیده و باعث شده است که چندین شهر مدارس را تعطیل کرده و باعث تاخیر پرواز شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا