ورزش

تساوی یک نیمه‌ای استقلال و آلومینیوم اراک – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تساوی یک نیمه‌ای استقلال و آلومینیوم اراک - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار میهر ، از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر ، استقلال و آلومینیوم امروز از ساعت 19: 5:50 در اراک به مصاف یکدیگر رفتند و نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فرهاد مجیدی تیم خود را در این بازی با این افراد آغاز کرد: سید حسین حسینی ، عارف گلمی ، محمد حسین مرادموند ، سیواش یزدانی ، محمد نادری ، محمد دانشگر ، مهدی مهدی پور ، آرش رضوند ، مسعود ریگی ، مهدی قدی.

علیرضا منصوریان حسین پورهمیدی ، رامتین سلیمان زاده ، امیر محمد هشموند ، شاهین توکلی ، اسماعیل شریفات ، پوریا آریاکیا ، محمد ایرانپوریان ، سید مهدی حسینی ، معین حمدان و سعید معین عباس را به عنوان 11 بازیکن اصلی این مسابقه انتخاب کرده است.

هر دو تیم در نیمه اول بازی نسبتاً خوب بازی کردند ، در بیشتر دقایق بازی توپ در وسط زمین پخش می شد و حضور صحنه ای خطرناک در دروازه های هر دو تیم کمتر به چشم می آمد. اما در همان چرخش توپ و چند خطر سهم تیم میزبان بیشتر بود و شاگردان منصوری برتری مهمی نسبت به میهمان خود داشتند.

4 دقیقه؛ اولین آلارم از آلومینیوم به صدا در می آید. در این دقیقه حمید پاکدیل از سرعت بالای خود برای فرار از عمق دفاع آبی ها استفاده کرد و یکی پس از دیگری روی دروازه استقلال زد ، سید حسین حسینی توپ را با برانکارد مهار توپ کرد.

12 دقیقه در این دقیقه نیز آلومینیوم می توانست به گل برسد ، وقتی در بین جمعیت مقابل دروازه استقلال ، سعید سعید مهاجم تیم میزبان توپ را از بالای سر با یک گل آبی ارسال کرد.

دقیقه 25: فشار آلومینیوم باز هم خطری روی دروازه آبی پوشیده شده با نام مستعار ایجاد کرد ، ابتدا حسینی با سلامت رفت و پاس بلند شریفات را مهار کرد و در راه برگشت حامد پاکدل می توانست دروازه استقلال را باز کند اما ضربه سر بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 28: یک بار دیگر سید حسین حسین از تیم خوب بیرون آمد و ناجی دروازه تیمش شد و پاس بلند آراکی که منجر به ضربه آزاد شد ، اجازه نداد دروازه تیمش به خطر بیفتد.

دقیقه 30: در دقیقه 31 مهدی گایدی توانست در حرکت شخصی خود مرتکب اشتباه شود و یک محوطه جریمه آلومینیوم را پشت سر بگذارد که به طرز خطرناکی توسط گودی برخورد کرد ، وقتی پورحمیدی واکنش نشان داد و توپ را به کرنر تیمش فرستاد.

در پایان این نیمه ، فشار بر روی آلومینیوم به قدری افزایش می یابد که این فشارها به ثمر نمی رساند ، بنابراین هر دو تیم می توانند در پایان 45 دقیقه اول بدون رد و بدل شدن گل به رختکن بروند.

دکمه بازگشت به بالا